Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Slovenská hip-hopová elita míří do Bobycentra!

Velkolepá show s hvězdným obsazením slovenské hip-hopové elity míří do brněnského Bobycentra. 20. března 2015 bude legendární prostor Lasershow hall patřit čtyřem nejznámějším a vůbec nejrespektovanějším jménům právě slovenské hip-hopové scény, která patří mezi nejkvalitnější a nejuznávanější tohoto žánru vůbec.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rytmus, Ego, Separ a Strapo v Boby Centru
pátek 20. března 2015 21:00
(konec +- sobota 21. března 2015 04:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
A kdo konkrétně Vás bude tento fenomenální večer bavit?

Celé akci bude “kralovat” asi nejkontroverznější postava slovenského hip-hopu, která se právem řadí mezi výjimečně talentovaná, ale také nejvulgárnější jména svého oboru. Zakladatel známé skupiny Kontrafakt, autor mnoha hitů, celkem třech studiových alb (Bengoro, Kral, Fenomen), rapper, zpěvák, který stojí za diskutovanými klipy a videi, jedněmi milovaný a obdivovaný, druhými opovrhovaný – Patrik Vrbovský aka RYTMUS!Další z hvězdného obsazení – člen výše zmíněné skupiny Kontrafakt – vlastním jménem Michal Straka, který se na hip-hopové scéně pohybuje už od druhé poloviny 90.let. Spoluzakladatel uskupení Prízrak, později člen Kontrafaktu, který se teprve před třemi lety vydal na sólovou kariéru, ovšem hned první singl “Žijeme len raz” se stal okamžitě číslem 1 nejen ve slovenských hitparádách! Další zvučné jméno v Bobycentru – EGO!Třetím vystupujícím, jehož budou všichni milovníci hip-hopu velmi dobře znát, je slovenský rapper, člen bratislavské hip-hopové skupiny DMS a bývalý člen nezávislého labelu Gramo Rokkaz. Autor dvou studiových alb, celé řady singlů, vlastním jménem Michael Kmeť aka SEPAR!Posledním ze slovenského obsazení je rapper a freestyler, dvojnásobný vítěz celoslovenské soutěže ve freestyle battlu − Artattack Freestyle Battle, který stojí za spoustou známých a populárních singlů (Daj peňáz, Sám doma a bohatý, Starý pes…). Kontroverzní jméno, jehož tvorbu silně ovlivnil vlastní osud a prožitky – STRAPO!Kromě tohoto hvězdného obsazení očekávejte skutečnou hip-hopovou nálož, fenomenální djské výkony, audiovizuální projekce na více než osmi obřích LED obrazovkách, silný soundsystém a další doprovodný program, který Vám odtajníme později.

Vstupenky na tuto událost exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to od 290,- (vstupné se bude postupně zvyšovat) . V nabídce jsou take lístky VIP a VIP GOLD s neomezenou konzumací.

Předprodej: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/1442417-rytmus-ego-separ-strapo.html
Událost akce : http://www.facebook.com/events/732483620155712

Dodala: Nina Fialová (O&D Praan)
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 10. 2014 13:30
Chovancová, Michaela. 2014. Slovenská hip-hopová elita míří do Bobycentra! . Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2014. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8342. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Slovenska-hip-hopova-elita-miri-do-Bobycentra!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:41