Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ZLÍNSKÁ PH CREW NA AMC BATTLU 6 V OLOMOUCI

Pokud se o hip hop kulturu zajímáte z širšího hlediska (tj. ne jen rap, příp. djing), určitě jste zaznamenali, že i na poli hiphopového (resp. streetdancového) tancování se toho v ČR děje relativně hodně. Hodně akcí má na svědomí i olomoucká Alyaschca Crew, která v těchto dnech slaví 3. výročí vzniku.
Přidat na Facebook
Za tři roky se toho dá zvládnout opravdu hodně, důkazem je 14 uspořádaných battlů a zhruba stejné množství workshopů s českými i zahraničními tanečníky. Nejprestižnější akce nese název Druhá Šance a její šesté pokračování proběhlo v Olomouci koncem října. Šesté pokračování další akce, AMC Battle, nás pro změnu čeká začátkem listopadu. Kromě toho má Alyaschca Crew na kontě akce Just 4 Fun, Battle 4 Dancers a B-boy Battle, na základě pozvání této olomoucké crew do ČR poprvé přiletěli např. houseová legenda Caleaf Sellers (USA), přední světový freestyler Joseph Go (FRA) nebo Daniela Coppola (IT).

Protože hlavně Druhá Šance již zdaleka není určena začínajícím tanečníkům (přestože se akci stále může přihlásit úplně každý, startovní listinu pravidelně zaplní ti nejlepší z ČR i mnoho hostů ze zahraničí), přišel čas uspořádat akci pro ty zatím méně známé a méně zkušené.

AMC Battle vol. 6 nese přídavek „new faces edition“ a je opravdu určen začínajícím a mírně pokročilým tanečníkům. Pokud vás už omrzely stejné tváře a stejná jména tanečníků na předních pozicích většiny battlů, přijďte podpořit nové naděje českého street dance. Akce proběhne v olomouckém AMC (S-klub) v sobotu 10. listopadu 2007.

Od 15:30 hod. je na programu rozřazovací kolo battlů a po malé pauze se od 18:00 hod. rozběhne hlavní část programu. V rámci té uvidíte i vystoupení několika tanečních skupin, kromě pořádající Alyaschca Crew pozvání přijala i zlínská PH Crew, která předvede svou street dance show. Dále můžete vidět 4 Lazy Bones (Praha), M-Plus (Olomouc), Lola´s Dance (Olomouc) nebo Desire Of Dance (Olomouc).

Pokud stále váháte, jak vynaložit se sobotním odpolednem a večerem, třeba vás naladí následující videa z předchozích akcí.

DRUHÁ ŠANCE 6 – JOSEPH GO (FR) WORKSHOPY
http://www.youtube.com/v/E-QWc4F2W2o

DRUHÁ ŠANCE 6 – NEWSTYLE BATTLE ZIZOE VS. TESS
http://www.youtube.com/v/fpYgykIQc28

DRUHÁ ŠANCE 5 – CALEAF SELLERS (USA) EXHIBICE
http://www.youtube.com/v/xwT-M1vWmUI

AMC OPEN BATTLE - SESTŘIH
http://www.youtube.com/v/cwV49X_11mg

AMC BATTLE VOL. 6
10. listopadu 2007
AMC (S-klub) Olomouc
start: 15:30 – rozřazovací kolo, 18:00 – hlavní program
vstup: 50 Kč

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 9. 11. 2007 08:00
Prachař, Štěpán. 2007. ZLÍNSKÁ PH CREW NA AMC BATTLU 6 V OLOMOUCI. Vychytané.cz. [Online] 9. 11. 2007. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=834. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ZLÍNSKÁ-PH-CREW-NA-AMC-BATTLU-6-V-OLOMOUCI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:28