Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

„The Best Of“ podzim Mira Žbirky

Vánoční Best of Video Tour a 2-DVD The Best of Video.
Přidat na Facebook
Miro Žbirka strávil rušné léto v londýnském nahrávacím studiu Abbey Road při nahrávání nového alba, po návratu natočil poslední chybějící videoklip k písni Vianočná(O prímerí) na exkluzivní dvojDVD The Best of Video (vychází na konci října u Universal Music) a finišuje přípravy na turné Vánoční Best of Video Tour. Turné a DVD jsou navzájem velmi provázané projekty. DVD přinese kompletní soubor všech Žbirkových videoklipů, včetně dvou hudebních filmů a archivních nahrávek Slovenské televize, turné zase čerpá inspiraci pro unikátní videoprojekce právě z těchto klipů.

Každý koncert turné Vánoční Best of Video Tour bude jedinečný! Každý návštěvník koncertu – ať už bude v Teplicích, Praze či jakémkoliv dalším místě v republice - bude přítomen křtu zmiňovaného dvoj DVD The Best of Video. Jak bude křest probíhat, by chtěl Miro Žbirka zatím ponechat jako překvapení, a zároveň i důvod, proč na koncert přijít.Miro Žbirka k turné doplňuje: „Představím – kromě těch nejznámějších videoklipů- zároveň i málo známé záběry a exkluzivní informace z pozadí natáčení klipů. Musím přiznat, že tento projekt se rodí již delší dobu a nechávám si na něm hodně záležet. Věřím, že i diváci koncertů to ocení.”

Už za necelé tři týdny, v sobotu 25. října, začne koncertní šňůra Mira Žbirky Vánoční Best of Video Tour v londýnském klubu 229 Venue. Pak se vrátí do Čech, kde odehraje devět koncertů a turné uzavře šest vystoupení na Slovensku.

Koncertní turné měl Miro Žbirka naposledy před třemi lety (Symphonic Tour) a tak není divu, že vstupenky na to aktuální mizí z předprodejů velkou rychlostí.

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky http://www.facebook.com/MiroZbirkaDodala: Johana Turnerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 10. 10. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. „The Best Of“ podzim Mira Žbirky. Vychytané.cz. [Online] 10. 10. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8339. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/„The-Best-Of“-podzim-Mira-Zbirky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 23:29