Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Pocty festivalu ...příští vlna/next wave... uděleny

…příští vlna/next wave… udělovala v Divadle Na zábradlí Pocty za alternativní umění.
Přidat na Facebook
Festival, který poskytuje platformu pro rozsáhlou prezentaci českého divadelního okraje a jiné alternativy všech možných uměleckých oborů, forem i žánrů, tato ocenění uděluje již od roku 2003.

V letošním roce byly opět veřejně vysloveny a prokázány Pocty v šesti kategoriích. Tomáši Žižkovi a Radoslavě Schmelzové, autorům sérii knih o site-specific projektech, za Publikační čin roku. Osobností roku se stal Jan Malík, tanečník, pedagog, choreograf, producent a spoluzakladatel souboru NANOHACH. Za Producentský počin roku byl oceněn tým, který působí v nezávislém prostoru v Ostravě Stará Aréna. Tvůrci letní site-specific inscenace Autoatlas Ukrajiny (Ewa Zembok, Jana Hauskrechtová, Dominika Andrašková, Viktorie Čermáková, Matěj Samec) si odnesli ocenění Projekt roku. Ocenění Objev roku získal performer Pavol Seriš. Dramatik, režisér a herec Hubert Krejčí vstoupil do „síně slávy“ festivalu …příští vlna/next wave… jako Živoucí poklad.

Festival …příští vlna/next wave… pokračuje v Praze do 9. října, po té se přesune do Brna, kde proběhne ve dnech 10. až 14. října. Více informací na www.nextwave.cz nebo na www.facebook.com/festivalnextwave. Předprodej vstupenek probíhá v sítích SMS Ticket a Ticketportal. Rezervace jsou možné na info@nextwave.cz

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 7. 10. 2014 20:00
Chovancová, Michaela. 2014. Pocty festivalu ...příští vlna/next wave... uděleny. Vychytané.cz. [Online] 7. 10. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8322. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pocty-festivalu-...pristi-vlna/next-wave...-udeleny
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 19:32