Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čecháček Made hlásí téměř vyprodáno

Dva ze tří koncertů podzimního turné Xindla X Čecháček Made jsou již vyprodané! A to téměř s měsíčním předstihem.
Přidat na Facebook
Znamená to tedy, že na koncerty do Brna (29. 10.) a do Prahy (5. 11.) už vstupenky nekoupíte. Poslední desítky volných vstupenek zbývají už jen na bratislavský koncert v KC Dunaj (6. 11.).

Během koncertů se na pódiu vystřídá řada hostů (The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová), Xindl X zahraje koncertní set plný všech známých hitů. Zazní i skladby z posledního alba Čecháček Made včetně aktuální novinky Čecháček a totáček.

Se zmiňovanou skladbou Čecháček a totáček by Xindl X rád připomněl – nejen u příležitosti 25. výročí pádu železné opony - jak je důležité vážit si svobody, nevolit komunisty a postavit se zastáncům starých pořádků. Xindl X k ní dodává: „Tuhle písničku jsem napsal proto, že jsou tendence se dívat do minulosti skrz růžový brejle, říkat, že to tehdy bylo lepší a zapomínat na to, jak to doopravdy bylo. Takže myslím, že je určitě dobrý si občas připomenout, jak to tehdy doopravdy bylo. A kdy je lepší čas, než na 25. výročí od doby, kdy jsme se zbavili totality.“

Čecháček a totáček je už v pořadí třetím singlem z jarní desky Xindla X s názvem Čecháček Made. Videoklip k ní - stejně jako dva předchozí a velmi úspěšné (každý přes 2 miliony zhlédnutí) - vytvořil Ondřej Pfeiffer. Barbína a V blbým věku - se dočkaly velkého ohlasu, přičemž posledně jmenovaný kraluje špičce hitparády nejhranějších písní už na tři měsíce.

Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií. Každotýdenní Xindlův Deník můžete číst na denik.cz .

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 8. 10. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Čecháček Made hlásí téměř vyprodáno. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8320. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cechacek-Made-hlasi-temer-vyprodano
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 23:57