Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Trancefusion The Legends: časový line-up a poslední info k akci

Již tuto sobotu vypukne ve Forum Karlín největší „old school“ akce v Evropě v tomto roce.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Trancefusion - The Legends
sobota 11. října 2014 19:00
(konec +- neděle 12. října 2014 06:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Bude to první taneční akce ve Forum Karlín a lze se zajisté těšit na nezapomenutelný večer a noc. Návštěvníci se mohou těšit na nový multifunčkní prostor s excelentní akustikou, dostatečnou kapacitou, moderním designem a dobrou dopravní dostupností. Přinášíme vám poslední informace k této dlouho očekávané akci. Zároveň podotýkáme, že se jedná o poslední Old School Trancefusion edici vůbec.VSTUPENKY:
Předprodej vstupenek za stávající ceny bude končit v sobotu 11. Října ve 14 hodin. Poté budou k dispozici vstupenky na pokladně přímo ve Forum Karlín. Ceny vstupenek budou následující: klasická vstupenka 990 Kč, golden VIP vstupenka 1890 Kč (opravňuje i ke vstupu na plochu) a diamond VIP vstupenka s neomezenou konzumací na baru a přístupem do všech sektorů za 3090 Kč.

Na místě bude možné zakoupit i zvýhodněnou COMBO VSTUPENKU za 1600 Kč, která je platná pro vstup na Trancefusion – The Legends a na Trancefusion - Time To Say Goodbye.

Vlastníci již zakoupené vstupenky na Trancefusion – The Legends budou moci na místě zakoupit vstupenku na Trancefusion – Time To Say Goodbye za zvýhodněnou cenu 850 Kč.

Pokladna bude otevřena do 05:00 hodin. Přijímáme hotovostní platby v Kč i EUR, případně platby platebními kartami.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY NA VANDIT NIGHT:
Na místě bude možné v pokladně zakoupit zvýhodněné vstupenky na akci VANDIT NIGHT s Paul van Dykem a dalšími světovými hvězdami, která se bude ve společné produkci s Citadelou konat 12. Prosince ve Forum Karlín.

MERCHANDISE:
Na místě bude možné zakoupit speciální upomínkové předměty s tématikou Trancefusion. Jako novinka budou ke koupi i předměty vztahující se k úplně poslední edici Trancefusion – Time To Say Goodbye! Zejména pak speciální limitovaná sada / sběratelská edice vstupenky v originální krabičce s dalšími upomínkovými předměty (číslovaná originální vstupenka, CD Trancefusion, brýle, klíčenka, náramek na ruku) za cenu 1900 Kč, dále trička s tématikou poslední Trancefusion a další předměty (plakáty, klíčenky, trička, kšiltovky, sluneční brýle apod.). Všechny zakoupené předměty bude možné platit hotově nebo platební kartou.

AKCE JETAX – OFICIÁLNÍ DOPRAVCE
Dispečink taxi Jetax je prioritním a jediným dopravcem na akci Trancefusion. U vstupu, každý dostane kartu, díky které můžete odjet z klubu od 20:00 - 07:00 za speciální cenu 100 Kč kamkoliv na území Prahy! Na místě bude přítomen dispečer a vozy budou mít vyhrazené stanoviště primo před klubem.

MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ
Podařilo se nám domluvit spolupráci s hlídaným parkovištěm v Thámově ulici (cca 200 metrů od Forum Karlín). Toto parkoviště bude otevřeno po celou noc a sazba za parkování bude činit 30 Kč za hodinu. Celé toto parkoviště bude vyhrazeno pouze pro návštěvníky Trancefusion. Taktéž v Pernerově ulici (naproti Forum Karlín) je venkovní hlídané parkoviště se sazbou 30 Kč za hodinu, jeho volné capacity jsou ale limitované.

KOUŘENÍ
Kouření je ve všechn vnitřních prostorách Forum Karlín zakázáno. Pro kuřáky bude ale vyhrazen ohraničený venkovní prostor u hlavního vchodu, kde bude I k dispozici sezení, stolky, popelníky a prostor bude i opatřen výhřevnými teplomety.

OFICIÁLNÍ PRE-PARTY
Dne 10. Října se bude v klubu RESTON na Sokolovské ulici 192 konat oficiální pre-party. DJs: DAVE 202, COLD BLUE, Michael C a DJ Beck. Vstupné 100 Kč pro majitele vstupenek na sobotní akci, pro ostatní 190 Kč. Akce se bude konat od 22:00 do 05:00.

OFICIÁLNÍ AFTER PARTY
Oficiální after party se bude konat v klubu Mecca. Před Forum Karlín bude přistaven shuttle bus, který zdarma přepraví návštěvníky do klubu. Jetax bude návštěvníky přepravovat za symbolickou cenu 90 Kč. After party bude začínat v 05:00 hodin a končit v 11:00 hodin.
LINE-UP: SCOT PROJECT, Filip Marak, Eraser, K1aptcha Vstupné: REGULAR 100 Kč s festivalovou páskou TranceFusion, 150 Kč bez pásky. VIP 200 Kč s festivalovou páskou TranceFusion, 300 Kč bez pásky.

TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

Dodal: Zdenek Masopust
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 6. 10. 2014 10:00
Chovancová, Michaela. 2014. Trancefusion The Legends: časový line-up a poslední info k akci. Vychytané.cz. [Online] 6. 10. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8315. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Trancefusion-The-Legends:-casovy-line-up-a-posledni-info-k-akci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 23:42