Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Československý Hip Hop - Beat Brothers zpět - už 9. 11. Kontrafakt ve Zlíně!

Nejúspěšnější hip-hopové klubové akce na zlínsku Beat Brothers se po prázdninové pauze vrací. Další díl tohoto seriálu proběhne 9. 11., klasicky v klubu Golem. Tentokrát se můžete těšit na Kontrafakt a jejich show k nové desce "Bozk na rozlúčku", další vystupující jsou Jay Diesel & David Steel. A hned ze začátku jsme vyzpovídali osobu zodpovědnou za Beat Brothers a to Headdyho (ex DeFuckTo) ..
Přidat na Facebook
Ahoj Headdy! Dnes bych si tě rád vyzpovídal ne jako rapera, ale jako promotéra. Pořádal jsi již spoustu koncertů. Jak dlouho už ve Zlíně pořádáš mejdany? Kolik si jich už cca udělal? Připomeň nám nějaké.
Čau, už ani nevím, kdy jsem udělal první akci, ale první Beat Brothers bych řekl tak někdy v roce 2002. Ale jistý si taky nejsem. :o) Ta myšlenka byla vždycky přivézt někoho z Česka a někoho ze zahraničí. Vystřídala se tam už spousta interpretů, na všechny si nevzpomenu, ale namátkově třeba Grammatik (Polsko), The Regime (USA/UK), Indy & Wich, Kontrafakt, De Fuck To, Pio Squad, Afu-Ra (USA), Prago Union, Patrick, Tom Malár, Naše Věc, Strapo, Flaps…

V sobotu je další pokračování velmi úspěšných akcí Beat Brothers. Pod tímto názvem děláš akce již spoustu let a zaručují kvalitu. Tentokrát v klubu Golem s účinkujícími: Kontrafakt , Jay Diesel & David Steel. Na co se můžeme těšit?
Kontrafakt přijedou přestavit čerstvě novou desku „Bozk na rozlúčku“, ale myslím, že určitě dají i něco ze staré klasiky. Jay Diesla můžou lidi znát pod nickem Kunny nebo D.Real.C., ten právě dokončuje novou desku, která vyjde asi v lednu. David Steel se stal novou posilou Dieslova projektu D.O.P., kde je navíc ještě bývalý DJ brněnských Naše Věc – DJ Opia. Oba dva koncerty budou stát určitě za to. A taky nesmím zapomenout na dnes už rezidenta těchto akcí a dvojnásobného mistra československa v djingu – DJe Lowu. Víc info a nějaké MP3 vystupujících jsou na www.headdy.com.

Mnoho lidí se obává že kapela nevystoupí, jak se tomu stalo nedávno jinému promotérovi. Co by jsi těmto lidem vzkázal?
Mluvíš o Béďových AMO. To jsou úplně jiné akce. Ty moje poznáš podle názvu Beat Brothers a já doufám, že většina lidí už má ten název zažitý jako synonymum pro kvalitní akce, s kvalitním programem, největším kotlem a nejlepší atmosférou. A tak tomu bude doufám i tentokrát. Ještě se mi nestalo, že by kapela nevystoupila, když přijela.

Nedávno jsi dostavěl své studio. Pořádáš akce. Píšeš rýmy, produkuješ si sám hudbu. Jsi asi velmi vytížený člověk. Vše určitě obnáší spoustu času a úsilí. Jak to zvládáš, kombinuješ se zaměstnáním…?
To studio jsem nedělal sám, postavili jsme ho spolu s Davidem Steelem, který se právě na pátečních Beat Brothers taky objeví, a můžeme s klidným svědomím říct, že je to nejkvalitnější hip-hopové studio na Moravě. Všechno to zabírá spoustu času a někdy je docela těžké to všechno zvládat, ale když to děláš ze srdce a chceš to dělat, tak to prostě nějak musíš skloubit.

Závěrem nám pověz něco o tvých plánech do budoucna? Kdy vyjde nové album? Budou nějací hosté? Nebo už máš v hlavě i nějaký další videoklip? A doufám že jako první uslyší a pokřtí tvé nové album tvoje rodné město Zlín.
Na albu dělám a mělo by vyjít v dubnu 2008. Budou tam určitě i hosté, ale zatím je ještě brzo o tom mluvit. Bude i klip, ale to taky až v souvislosti s novou deskou. A křest nemůže být jinde než ve Zlíně, tady jsem doma. :)Fred
(Fred Durst)
pondělí 5. 11. 2007 08:00
Durst, Fred. 2007. Československý Hip Hop - Beat Brothers zpět - už 9. 11. Kontrafakt ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 5. 11. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=828. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ceskoslovensky-Hip-Hop---Beat-Brothers-zpet---uz-9.-11.-Kontrafakt-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:25