Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KONEC! ZVONEC! KONEC!

Všechny nás děsí. Konec mládí, konec života, konec studia, konec léta, konec dne, konec cesty.. konec vztahu! A přitom se máme těšit především na nový začátek..
Přidat na Facebook
Být na konci něčeho nebo konec způsobit je pro nás hrozná představa.. jakoby to znamenalo konec všeho! Ale je to jen o změnách, o tom že něco skončí a něco začne, někdy se to dokonce podmiňuje a někdy, někdy je to nové mnohem lepší..

Ty moje dvě kamarádky mě inspirují a nutí mě přemýšlet nad věcmi a situacemi, které se mě netýkají a možná ani nikdy nebudou. A možná je dobré si rozmyslet některé věci tak trochu dopředu. :) Každopádně jako jejich kamarádka nad tím přemýšlet musím, očekávají ode mě odpovědi, rady, názor.. a já si toho vážím.. A tohle je jeden ze způsobů jak to dělat. :)

Jsme u konců.. všeho druhu. :) Ta první z mých kamarádek by měla ukončit všechny.. přesněji oba svoje vztahy a pseudo-vztahy.. ničí ji to, nenávidí se za to a hlavně se trápí a já se na to musím koukat.. Chce slyšet odpovědi a řešení, která neexistují a varianty, které jsou nereálné..tak moc chce, aby to bylo všechno jinak.. Když všemu udělá rázný konec, bude jí špatně a smutno..ale přejde to. Přijde někdo nový, zajímavější a lepší.. protože bude mít všechno to, co jí u jednoho chybělo a ten druhý to nahrazoval. Jen mi to ještě nevěří. :)Ta druhá je ve fázi, kdy není cesty zpět.. kdy se dřív nebo později stejně rozejde se svým přítelem, ať už kvůli tomu druhému nebo kvůli tomu, že jejich vztah jde do háje, protože až téměř po roce zjistili, že jsou oba úplně jiní a jsou spolu jen proto, že nechtějí být sami a že už si moc zvykly jeden na druhého.. Když se s ním rozejde, bude to zlý, bude to smutný a možná ji bude i chvíli nenávidět, ale bude to prostě pro oba lepší.. přestane mu lhát.. Ona bude mít klid a nebude mít pocit, že je mrcha.. a on bude mít možnost najít si někoho, s kým si bude rozumět víc.. někoho, kdo bude s ním a ne všude jinde.. Každý půjde tou svojí cestou..Možná vás moje kamarádky už nudí.. ale mě ne.. nikdy mě nudit nezačnou.. protože to jsou přátelé a ti jsou od toho, aby vám mohli povídat nesmysly až do rána, aby se dlouho předlouho motali v kruhu a mluvili o tom, aby vám dávali číst stohy SMSek, aby vám hodiny povídali o něčí vůni, aby vám o půlnoci bečeli do telefonu, abyste jim posté říkali svůj názor, aby vás poslouchali když se vy trápíte, aby oni četli stohy SMSek, aby oni poslouchali nesmysly až do rána..
To je něco, čemu nechci udělat konec já! A neudělám, to jsem já :)

Konec! Zvonec! Konec! Už jako dětem se nám konec nelíbil, protože pak už jsme museli spát, ale pak.. když se zavřely dveře ve tmě.. do noci jsme koukali do stropu a snili..
Teréz
(Tereza Kabrdová)
čtvrtek 8. 11. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. KONEC! ZVONEC! KONEC!. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=826. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KONEC!-ZVONEC!-KONEC!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 23:01