Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V sobotu tu máte Sonne Edition číslo 3!

No a my přinášíme rozhovor s DJ Skeinem. Víc v článku ;)
Přidat na Facebook
Ahoj, můžeš čtenářům přiblížit kdo jsi, jak dlouho tu jsi, kdy jsi vstoupil do Strobe a tvou funkci v této agentuře ?

- Zdravím všechny příznivce taneční muziky. Jmenuji se Lukáš Dostálek a už nějaký ten rok používám pseudonym Skein. Na svět jsem příšel v roce 1983, jsem ve znamení Vodnáře a pocházím z kraje, kde se hodně hoduje s vínem a slivovicí, z Uherského Hradiště. Už je tomu pár let zpátky, co jsem jezdil docela často jako pomocník po různých koncertech, festivalech a párties. Tam jsem se seznámil s majitelem agentury Strobe DJem Lucaschem, dnes už velkým kamarádem. Navázali jsme nějakou spolupráci a hodně navštěvovali párty v tuzemsku, ale i v zahraničí.
- Do agentury Strobe jsem oficiálně vstoupil před dvěma lety, ale už dříve jsem byl jejím velkým příznivcem. Moje funkce se nedá až tak pořádně definovat. Nevěnuji se jedné věci. Řekl bych, že dělám skoro vše pro tu naši rodinku. Takže od bookingu DJs (především Jordy, Mildee, Coma a Dejan) až po pořádání akcí a práci v redakci nového webu strobe.

Na konci roku 2006 jsi začal dělat na vlastní sérii akcí Sonne Edition, můžes nám to nějak přiblížit?

- Ano, máš pravdu, už tomu bude rok, kdy jsem začal tvořit tento projekt. První dva díly Sonne byly ještě v klubu Flamingo. Mám určitou vizi, kterou bych chtěl přenést na posluchače a to velmi dobrým výběrem DJs, jak neznámých jmen tak i těch tzv.tahounů. Na naší taneční scéně máme hodně talentů, kterým chceme dát prostor se nějak prezentovat. Přinášíme různé hudební směry, takovou směsici techna, electra, progressivu, trancu a nově také i drum´n´basu. Hlavním bodem projektu je hudebně zaujmout posluchače, kde si tzv. "každý najde to své". Pozváním talentů, zahraničních hostů a dalších novinek.

Kdo vše se na této akci nějakým způsobem podílí a jak ?

- Na této akci se podílí provozovatel komplexu, areálu Bůrovce. Máme společnou vizi vytvořit pravidelné mejdánky a to nejen v kulturním zařízení, ale i v jeho areálu (jedná se i o venkovní prostor). Nechybí ani zástupci agentury Strobe - já a DJ Mildee. Na akci se podílíme všichni tři stejně, společně vyhodnocujeme a realizujeme náměty apod. Po hudební stránce, výběru DJs, tiskových zpráv a rozhovorů máme vše ve svých rukou jen my dva, já a Mildee.

Co nám můžeš říct o prvních dvou dílech akce??? Byl jsi spokojen nebo zklamán?

- U prvních dvou dílů jsem byl mile překvapen, jak je mejdan dobře rozjetý a všichni se baví. Byly to opravdu vypečené párty, které člověka na srdci potěší a dávají impuls do další práce. Člověk se pořád učí, pořád je co vylepšovat. Když se podíváte na line-up prvního dílu a teď připravujícího (třetího), uvidíte menší pokrok. Ze srdce mohu říci, jsem za to rád, že moje práce má smysl.

Spustili jste informační stránky k Sonne Edition. Myslíš si, že k informování lidí nejsou agenturní stránky dostačující? Přece jen mají větší návštěvnost... Co vše lze na stránkách Sonne Edition ( http://sonne.freeparties.net ) najít?

- Ve druhé polovině prázdnin (srpen 2007) jsme spustili informační web této párty. Informace k SE u prvních dvou dílů byly na stránkách clubu Flamingo. K novému webu nás vedla velká škála informací, které dáváme do určité podoby a více tím zefektivňujeme propagaci. Stránky slouží vyhrádně jako informační web. Určitě je chystáme dále zdokonalovat.
- Myslím si, že agenturní stránky jsou velkým přínosem pro propagaci celého seriálu. Ale na agenturním webu je veliká škála informací o celé taneční scéně, a je potřeba rozdělit tyto novinky a párty samotnou. Samotný web seriálu přináší vše v jednom velkém balíku, kde si návštěvník může prohlédnout profily vystupujících umělců, poslechnout jejich audio záznamy, přečíst novinky k párty a další důležité informace.
- Je velký rozdíl srovnávat informační web Sonne s webem agentury. Máš pravdu že agenturní stránky sleduje více kluberů, ale na druhou stranu nám návštěvnost stoupá i u webu Sonne. To nás těší a dokazuje, že mají smysl.

Podle informací měníte lokalitu akce, co vás k tomu vedlo??

- Vedlo nás k tomuto kroku několik věcí. V první polovině roku 2007 se ukutečnil druhý díl Sonne a pak záhy se objevily první komplikace klubu, za které nenese odpovědnost provozovatel klubu, ale místní zastupitelstvo, které má jiné záměry s prostorem. Měli jsme zájem uskutečnit další díl Sonne, čekali jsme tedy dost dlouho na vyjádření provozovatele klubu a zastupitelstva. Proto jsme mezitím hledali nové vhodné prostory pro další díly, které bychom chtěli dále více vyvíjet. A nyní se můžeme těšit na nové prostory s velkým potenciálem na celý seriál těchto párties. Bohudík, že něco takového ve zlínském kraji je.

Přináší tato změna něco nového?? Prostory se od sebe přece jen docela liší.

- Hodně se od sebe liší prostorem i vybavením. Velice jsme rádi za to, že je téměř ve stejné vzdálenosti jako minulý klub od Uherského Hradiště a navíc blíž k Napajedlím, Otrokovicím a Zlínu. Můžeme se těšít na pravý slovácký kulturák. Prostorů má hned několik, a to velký sál, menší sál, sklepení, nechybí sociálky apod. V každé dané místnosti jsou bary a posezení. Na léto zde máme zastřešené pódium, posezení, bary. Takže i kulturák má své kouzlo a máme se na co těšit :)

A teď už k připravujícímu dílu SE 3, na koho se můžeme těšit??

- Další díl se ukuteční v prostorách kulturního domu, jak už jsem dříve zmiňoval. Můžeme se těšit na 12 skvělých DJs v akci a spoustu dobré muziky. Novinkou je, že bude na tomto třetím pokračování drum´n´bassová stage ve složení Dj Kita, Bear, Sigrid a Daemon. Na main stagei vystoupí rezidenti Sonne Jordy a Mildee, dále pak letohradský AZil, trancový Dj Revolt, z třebíče dojede Dj Wexter, z Bratislavy přijede Dj LaTECH. Skvělý cit pro mix a komunikaci s davem přiveze holanďan DJ RYDEL, po delší odmlce opět uslyšíme český projekt SOUTHEAST live. Samozřejmě nebudou chybět přiznivé ceny na barech a další vychytávky.

Když jsi u těch cen, můžeš mi prozradit zda budou nějaké speciální akční ceny některých drinků? Jaké bude pivo a za kolik ?

- Tak něco málo prozradit mohu, klubeři si mohou přijít na točené pivo za 20 Kč, na nealko od 15 kč (podle druhu), Berentzen za 30 Kč apod. Nechybí také různé pochutiny a také budeme podávat pizzu. Pro návštěvníky máme připravenou akci Kamikaze + Müsli tyčinka za 30 Kč a Kup si 3 x Mojito a získáš dárek (jako je třeba clonítko do auta, peněženka na CD, šachy a další dárky).

A jaké vychytávky plánujete?

- Tak určitě co samotné k párty patří hodně silný zvuk na obou floorech, světelná show a další speciality. Nechte se raději mile překvapit. :)

Co parking? Nebo značení cesty k areálu Bůrovce? Nějaký svoz či odvoz bude také?

- Takže parkovacích míst je v areálu dost, kde venkovní prostor bude hodně osvětlen a hlídán. Na značení cesty nezapomínáme a připravujeme navigace. Doprava je zajištěna a to ve směrech Uherské Hradiště, Staré Město, Kunovice, Otrokovice, Zlín a okolí. Všechny informace co se týče dopravy naleneznete na webu Sonne, kde přinášíme i mapky kraje.

Na co a koho se nejvíc těšíš ty osobně?

- Těším se na všechny pozvané DJs, nýbrž každý vystupující přinese svůj osobitý a aktuální sound. Určitě nepůjde o monotónní párty, ale skvěle sladěný večírek. Ale tedy moje TOP tohoto večírku je producent a Dj Jordy, vystoupení Southeastu a hlavně headliner akce DJe RYDEL, tohoto člověka si musíte poslechnout :)

Co bys vzkázal našim čtenářům, hostům kteří dojdou na další pokračování SE?

- Pořádně si užívejte hudby jako já osobně (smích). A pokud nebudete mít co dělat v sobotu 3.listopadu, tak dojeďte na večírek. Kukněte na webík http://sonne.freeparties.net, kde najdete všechny potřebné informace k Sonne Edition 3!! Děláme to pro vás...

Děkuji za rozhovor, těším se na Sonne Edition naviděnou!
- Také děkuji a přeji hodně zábavy
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 2. 11. 2007 17:41
Prachař, Štěpán. 2007. V sobotu tu máte Sonne Edition číslo 3!. Vychytané.cz. [Online] 2. 11. 2007. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=824. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-sobotu-tu-mate-Sonne-Edition-cislo-3!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 11:16