Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ Jerry ve opět ve Zlíně - APOKALYPSA WARM UP TOUR

Jedna z oficiálních wam up party před Apokalypsou proběhne v sobotu 3. 11. 2007, jak je už zvykem ve Zlíně a samozřejmě stejně jako u předešlých dílů v klubu MUSIC LAND.
Přidat na Facebook
Hlavním hostem party bude brněnský DJ JERRY, rezident a hlavně zakladatel Apokalypsy. Hraje více než 15 let, nebrání se v podstatě žádnému hudebnímu stylu. Sám říká, že "tahá" desky z kufru podle lidí a reakcí. V současné době dokončuje svou v pořadí třetí desku společně s chorvatským DJem OGIm.

Line UP doplňují DJs: MILHAUS, TUTA, PAOLO. MILHAUS je momentálně rezidentním DJem pražského klubu DUPLEX. Má za sebou společné vystupování se světovou špičkou DJů jako jsou JOHN DIGWEED, MARC VAN LINDEN, RONSKI SPEED, NIKLAS HARDING. Milhaus společně s kolegou DJem Tutou absolvovali turné po Číně a dále moderují taneční pořad CLUBLIFE na radiu KISSPUBLIKUM v relaci TOUR DE TRANCE, která je zaměřena na trance music. Krátkou dobu hrající DJ PAOLO se svou pílí a DJským umem velice rychle zařadil mezi vyhledávané DJe.

Na baru vás budou čekat prima drinky za přijatelné ceny a samozřejmě nebudou chybět krásné barmanky.Další info: www.clublife.cz, www.apokalypsa.com


majkl
(Michal Gaja)
pátek 2. 11. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. DJ Jerry ve opět ve Zlíně - APOKALYPSA WARM UP TOUR . Vychytané.cz. [Online] 2. 11. 2007. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=823. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-Jerry-ve-opet-ve-Zline---APOKALYPSA-WARM-UP-TOUR-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:21