Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní Čecháček Made Tour Xindla X

Tři velké koncerty, tři hodiny hudby – 29. 10. Brno, 5. 11. Praha a 6. 11. Bratislava.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Xindl X: Čecháček Made
středa 29. října 2014 21:00
(konec +- čtvrtek 30. října 2014 04:00)
Melodka
Brno (CZ)
Tři velké podzimní koncerty Čecháček Made čekají na Xindla X během podzimu. Exkluzivní vystoupení odehraje v doprovodu své kapely 29. října v Brně (Melodka), 5. listopadu v Praze (Lucerna Music Bar) a 6. 11. v Bratislavě (KC Dunaj). Kromě skladby V blbým věku, která je již dva měsíce nejhranější písní českého rádiového éteru, Ondřej Ládek zahraje i další z posledního CD Čecháček Made. Samozřejmě zazní i všechny další známé hity a dojde i na několik hudebních překvapení. Už nyní můžeme prozradit, že se můžete těšit na téměř tři hodiny hudby, ve kterých kromě Xindla X vystoupí The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Kromě příprav na zmiňované koncerty a vystoupení v rámci G2 Acoustic Stage (vyjde na DVD a odvysílá TV Óčko) dokončuje Xindl X i videoklip k písni Čecháček a totáček (úvodní skladba nejnovějšího alba Čecháček Made).Vstupenky lze koupit už nyní prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v klubu pro Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz , www.melodka.cz); v Bratislavě bude předprodej spuštěn v nejbližších dnech v klubu KC Dunaj.

Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soudtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. Samozřejmě ho můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií nebo přečíst na www.denik.cz

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 1. 9. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. Podzimní Čecháček Made Tour Xindla X. Vychytané.cz. [Online] 1. 9. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8205. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-Cechacek-Made-Tour-Xindla-X
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:51