Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FERRY CORSTEN míří na únorovou CITADELU

Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února do Bobycentra.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CITADELA 2015
pátek 13. února 2015 19:00
(konec +- sobota 14. února 2015 06:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Tento producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je typický představitel holandské elektronické a energické taneční hudby.

Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - „nejlepší producent roku“ na Ericsson Music Awards, „nejlepší trancový DJ“ na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety.

“Ferryho Corstena jsme měli v hledáčku od počátku roku 2012, dokonce jeho booking byl na spadnutí pro rok 2014. Ovšem až nyní nám bylo vše potvrzeno a zaslán kontrakt. Je to pro nás další jméno, které velmi rádi na Citadele představíme a víme, že to bude velká událost už jenom tím, že Ferry navštíví brněnské Bobycentrum, které je pro tento druh akce jedinečné,” dodává za pořadatele Nina Fialová.

Ferry Corsten je jednou z nejzásadnějších postav světové tranceové scény, významně se podílel na utváření její podoby a svou tvorbou ovlivňoval celou řadu DJů i producentů z tohoto hudebního pole. Za více než 20 let na taneční scéně si Ferry Corsten vybudoval velmi silnou pozici – díky obrovské oblibě u fanoušků, ale hlavně díky své neutuchající energii a práci, které se stále věnuje naplno. Za sebou má celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb, spolupracuje se známými zpěváky, skupinami a hudebníky (za zmínku pak stojí U2, The Killers, Faithless, Moby, nebo William Orbit), věnuje se charitativní činnosti a samozřejmě, vystupuje na všech zásadních světových eventech.

“Už jednou měli moravští fanoušci Ferryho Corstena na dosah, a to na festivalu Creamfields Central Europe v roce 2008, kde byl jedním z headlinerů celého festivalu, avšak díky silné bouři a předčasnému ukončení festivalu, bylo privátní letadlo Corstena odvoláno. Nyní je tu ojedinělá šance zažít jeho vystoupení a splatit tak jeho příznivcům „dluh“, který vzniknul navzdory tragickému počasí na festivalu, kde jsme na něj také čekali a těšili se”, informuje Fialová z agentury O&D Praan, pořádající Citadelu.

Vstupenky na tuto událost exkluzivně nabízí předprodejní síť Ticketpro, a to od 399,- (vstupné se bude postupně zvyšovat), 999,- za VIP po VIP GOLD s neomezenou konzumací za 2499,-.

Obsazení únorové Citadely však není kompletní a již brzy se dozvíte další jména, která doprovodí Ferryho Corstena v Bobycentru.

Exkluzivní předprodej : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1406321-citadela-2015.html
Facebook akce : http://www.facebook.com/CitadelaOfficial
Událost akce : http://www.facebook.com/events/256747067868086/

Dodala: Nina Fialová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 1. 9. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. FERRY CORSTEN míří na únorovou CITADELU. Vychytané.cz. [Online] 1. 9. 2014. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8202. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FERRY-CORSTEN-miri-na-unorovou-CITADELU
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:26