Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Skvělá antikoncepce!!

Ano, do kin přišla nenápadná americká komedie Zbouchnutá. Garantuji, že se budete smát od začátku do konce a pak si budete dávat pořádný pozor při vašich sexuálních hrátkách…
Přidat na Facebook

Alison Sccot je krásná, mladá a chytrá a taky televizní moderátorka a reportérka. Co víc si může přát? Ben je typický lenoch, povaleč a oplácánek, jehož jediným snem je se válet do smrti na milovaném gauči s přáteli u dobrého porna.

Ti dva se potkají náhodou v baru, když Alison oslavuje svůj profesní vzestup. Dají pár pivek, taneček a šupky dupky do postele. Ráno je plné rozpaků a nepochopení. Alison je rozhodnutá na svůj večerní úlet rychle zapomenout, bohužel Ben po sobě nechal překvapení.


Po několika týdnech se televizní moderátorce je špatně ve vysílání, udělá si test a ups. Ono to nebude jen tak bez následků. Ben je nadšený, že se mu jeho vysněná kráska ozvala, jenomže mu sklapne, když se dozví proč!!

Roztáčí se kolotoč vtipných momentů a trapasů. Kde hledat pomoc? U Benových přátel, kteří jsou praštěnější než je on sám nebo snad u přemoudřelé Alisoniny starší sestry, která je mimochodem pěkná fúrie a sama si neví rady se svým manželem. Kterého neustále podezřívá z nevěry? Nejvíc se pobavíte u výběru gynekologa, společného nakupování, laškování v posteli, pánské jízdy a porodu, který je geniálně vsazen do černého humoru.


Síla a krása Zbouchnuté leží na schopnosti této nesourodé dvojice sblížit se zpočátku „jen" kvůli potomkovi, stále více je však oběma jasné, že ten druhý je tím, s nímž zbytek života strávit nikoli musí, ale chce, a že přitažlivost pod vlivem alkoholu nebyla pouhou náhodou. Scénáristovi a režisérovi v jediné osobě Judda Apatowa se podařilo napsat a následně zrealizovat velmi uvěřitelný příběh, který navíc okořenil věcmi, které jej povyšují nad většinu žánrových kolegů o výšku mrakodrapu.


Knocked Up, USA 2007, 129 minut. Režie Judd Apatow, hrají Seth Rogen, Katherine Heigl, Paul Rudd, Leslie Mann, Jonah Hill, Harold Ramis.

joslin
(Petra Hrabalová)
sobota 3. 11. 2007 08:00
Hrabalová, Petra. 2007. Skvělá antikoncepce!!. Vychytané.cz. [Online] 3. 11. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=820. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Skvela-antikoncepce!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:24