Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

London Elecktricity na říjnovou Hospitality nedorazí!

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HOSPITALITY Prague
pátek 24. října 2014 21:00
(konec +- sobota 25. října 2014 04:00)
Křižíkovy pavilony (výstaviště Holešovice)
Praha (CZ)
Tonyho Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast!

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Tony Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast! Můžeme mluvit o velkém štěstí, účast na Hospitality Prague 2014 bude jedno z posledních hraní před plánovanou pauzou, kterou High Contrast plánuje strávit ve studiu, kde bude pracovat na novém albu.

HIGH CONTRAST
Tenhle sakra šikovný producent z Walesu sbírá chválu, kam vkročí. Dnb magazín Knowledge vysadil jeho druhé album do TOP 3 nejlepších desek posledních deseti let. Jeho cesta k titulu „zázračné dítě dnb scény" rozhodně nebyla přímá. Vegetariána Lincolna Barretta původně ani muzika nezajímala. Sice hrál jako klučík osm let na klávesy (takže na rozdíl od spousty svých producentských kolegů zná noty), ale svoji budoucnost v hudbě neviděl. Minulo ho i puberťácké šílení po trendy kapelách nebo divoký party life - alkohol a drogy jsou mu cizí. Jediné, co poslouchal, byly vlastně soundtracky. Filmy ho braly fakt hodně, proto se rozhodl studovat filmovou tvorbu. O tom, že existuje nějaká elektronika, která se dá lepit doma na počítači, se dozvěděl od kámošů na škole, když mu bylo sedmnáct. Koupil si hudební časák s CD přílohou, kde našel demo softwaru Cubase - psali tam, že s tímhle programem si můžete vytvořit vlastní junglové tracky. Neměl ponětí o tom, co je to jungle, ale přišlo mu to dost cool a vrhnul se do toho (pochopil, až když slyšel J Majikovu věc Arabian Nights). Stahoval samply z internetu, hledal inspiraci v deskách své mámy, a najednou mu z počítače začaly lézt zajímavé věci.Mimochodem, od jeho záliby ve spojování hudebních extrémů vzešel jeho pseudonym High Contrast. Kontrasty má rád i mezi lidmi. Jako DJ procestoval svět, poznal různé typy posluchačů a dle svých slov si velmi rád odpočine od rozjíveného britského publika, které ječí touhou po rewindech.VÍCE INFORMACÍ O HEADLINERECH HOSPITALITY PRAGUE 2014 NAJDETE NA V SEKCI LINE UP na webu akce: http://www.letitroll.cz/line-up/

Vstupenky na tuto jedinečnou halovou akci je možné pořídit v předprodejní síti Ticketportal.cz do konce srpna za cenu 500 Kč + poplatky prodejce.

Zdroj: LIR
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 26. 8. 2014 11:00
Chovancová, Michaela. 2014. London Elecktricity na říjnovou Hospitality nedorazí!. Vychytané.cz. [Online] 26. 8. 2014. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8188. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/London-Elecktricity-na-rijnovou-Hospitality-nedorazi!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.137s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 13:23