Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ForFUN festival – „…baví nás, když se lidi baví“

První ročník multižánrového hudebního festivalu v Říčanech pro vás na první zářijový víkend přichystala hudební a mediální agentura ForFUN Agency.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ForFUN festival
sobota 6. září 2014 21:00
(konec +- neděle 7. září 2014 04:00)
Restaurace Oliva
Říčany (CZ)
V Restauraci OLIVA v Říčanech se postupně představí kapely, které reprezentují širokou škálu hudebních stylů od klasického reggae, ska, poprocku, punku, crossoveru až po klasickou alternativu. Můžete se těšit na slovenskou punkovou „legendu“ kapelu KONFLIKT, finalistu a dodnes nejzajímavějšího zpěváka populární soutěže Superstár Michala ŠEPSE. Čekají vás Sex Pistols po česku – kapela ZIKKURAT nebo klubová stálice - TOTÁLNÍ NASAZENÍ, kteří v příštím roce oslaví už 25 let své existence.„Kromě hvězdných jmen se snažíme dát prostor i kapelám, které jsou talentované, ale nemají tolik možností zahrát si na „větších“ akcích“, uvádí šéf pořádající agentury Aleš Uhlíř a pokračuje: „proto jsme pozvali například ska-rock-punkové DERATIZÉRY nebo pop-rock-punkové COVERS FOR LOVERS a další“.6. 9. 2014 se na podiu v Restauraci OLIVA postupně vystřídá celkem 8 kapel. Začátek akce je naplánován na čtvrtou hodinu odpolední. Kapacita sálu je omezená, proto pořadatel doporučuje zakoupení lístků v předprodeji (Ticketstream, SMS-ticket, Restaurace Oliva) „Rádi bychom touto akcí navázali na tradici rockových akcí, které jsme v této lokalitě začali pořádat téměř před dvaceti lety. Baví nás, když se lidi baví“: uvádí závěrem boss agentury ForFUN.

Zdroj: ForFUN Agency

Dodal: Aleš Uhlíř
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 25. 8. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. ForFUN festival – „…baví nás, když se lidi baví“. Vychytané.cz. [Online] 25. 8. 2014. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8184. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ForFUN-festival-–-„…bavi-nas,-kdyz-se-lidi-bavi“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:28