Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

V Microně vystoupí Eddie Richards, Tigerskin a další

Do modřanského pop-up klubu Microna se po letní pauze vrací úspěšný houseový Mikro večírek. V pořadí třetí akce se uskuteční v pátek 19. září.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Mikro London @ Microna
pátek 19. září 2014 22:00
(konec +- sobota 20. září 2014 05:00)
Microna
Praha (CZ)
Po NYC a Amsterdamu přichází tentokrát na řadu britská metropole Londýn. Zářijové pokračování přivítá rezidenta londýnského Fabricu Eddieho Richardse, Thomase Teslu z klubu The Egg, kteří si jako speciálního hosta pozvali berlínského Tigerskina.

Německý producent Alexander Krüger aka Tigerskin je v hudebním světě známí také pod přezdívkami Dub Taylor nebo Korsakow. Má za sebou spousty releasů pro labely Dirt Crew Rec, Organic Domain, Get Physical Music a mnoho dalších. V Microně se domácímu publiku představí ve speciálním live setu.

Tigerskin - Ad Lib RobotZ Velké Británie přiletí rezident londýnského klubu Fabric Eddie Richards, který patří mezi nejdéle hrající house a techno DJe na světě a hudební časopis Mixmag ho označil jako "Britains godfather of house and techno". Tešte se na energický tech-houseový set.

Eddie Richards - Soul Is LifeTřetím hostem bude rodilý pražan Thomas Tesla, který žije řadu let v Londýně kde pořádá vyhlášené party. Tomáš stojí za uskupením Republic Artist, jejichž mejdany jste mohli navštívit i v pražském klubu Chapeau Rouge. Mimo jiné je členem labelu Wasabi Generals Records, kde mu před nedávnem vyšlo skvělé Xanthic EP.

Nick Elia & Thomas Tesla - Xanthic EPDomácí scénu budou reprezentovat zástupci české značky Nightphunk Recordings Lucas Hulan a Lillou. Vstupenky zakoupíte v předrodeji Ticketrpo za 190 korun, nebo na místě o stovku dráž.

DJ Schwa & Lucas Hulan - Lost In PragueDodal: Jan Pícha
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 20. 8. 2014 10:30
Chovancová, Michaela. 2014. V Microně vystoupí Eddie Richards, Tigerskin a další. Vychytané.cz. [Online] 20. 8. 2014. [Citace: 2. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8178. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/V-Microne-vystoupi-Eddie-Richards,-Tigerskin-a-dalsi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.092s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.29.69
Serverový čas: čtvrtek 2. února 2023 02:59