Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kde vystoupí PSH a Prago Union? Hlasování se blíží ke konci

Splněný sen mnoha hiphopových fanoušků. Orion, Vladimir 518, Mike Trafik a Kato s Prago Union za zády společně vyráží po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus.
Přidat na Facebook
Kde zastaví a rozbalí koncert, můžeš ovlivnit přímo ty hlasováním na www.redbull.cz/tourbus. Pokud chceš PSH a Pragovku ve městě, máš nejvyšší čas s tím něco udělat. Hlasování končí spolu s prázdninami. Zapoj do hlasování co nejvíc kámošů, abys zvýšil šance, že Red Bull Tour Bus doveze kotel hiphopu právě do tvého města.Turné zastaví pouze na pěti místech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Každý, kdo odhlasuje, dostane nálož muziky, mixtape od Mike Trafika a po jedné skladně od PSH, Prago Union a Vece.

Zatím těsně vedou České Budějovice před Olomoucí a Plzní. Tyto města od sebe dělí jen několik hlasů. Podle aktuálního stavu hlasování to vypadá, že ze hry jsou Jablonec, Břeclav a Chomutov. Tam nikdo neposlouchá hiphop?PSH i Prago Union své fanoušky aktivují zbrusu novými singly Já to říkal a Hodinky s vodotryskem. Obě pecky už můžeš slyšet v rádiích a hlasovat pro ně v hitparádách. Na klip PSH Já to říkal se podívej zde http://goo.gl/KjC4di

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 19. 8. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kde vystoupí PSH a Prago Union? Hlasování se blíží ke konci. Vychytané.cz. [Online] 19. 8. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8175. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kde-vystoupi-PSH-a-Prago-Union?-Hlasovani-se-blizi-ke-konci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:43