Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dánská provokatérka MØ přijede rozbouřit Prahu

Doplní ji Glass Animals
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Glass Animals
úterý 18. listopadu 2014 21:00
(konec +- středa 19. listopadu 2014 04:00)
Meet Factory
Praha 5 (CZ)
Po neuvěřitelně našlápnutém vystoupení na Colours of Ostrava se do Čech vrací se svým energickým projevem skandinávská rebelka, zpěvačka MØ společně se speciálním hostem, britským indie-rockovým objevem Glass Animals.
“It's like 'mooer'. Or Mo. Or Moo. Or anything.”Pětadvacetiletá Karen Marie Ørsted, spíše známá pod svým uměleckým jménem MØ, propadla hudbě už jako malá holka. Popem byla posedlá do té doby než přišla puberta a s ní klasická teenage revolta, která ji přivedla k trochu jiné hudbě a zásadně formovala její pohled na svět.
V jejích textech se zrdcadlí problémy dnešní dánské mládeže, sama Ørsted často mluví o celkové znuděnosti mladých lidí a o tom, že všechny ty obrovské možnosti a pohodlí, které mají, vedou k tomu, že neví co dělat, a nudí se. “Vždycky je jednodušší nasadit si masku a být někým jiným, než být osobní a být tím, kým jste doopravdy,” tvrdí zpěvačka, a proto si vytvořila své stage alter ego, něco jako vyhrocený extrém.Zvuk MØ se zrodil až když se spojila s producentem a kytaristou Ronni Vindahlem, jehož kytarové aranže použil například Kendrick Lammar ve svém songu “Bitch Don’t Kill My Vibe.” MØ vydala na začátku roku 2014 nové album “No Mythologies To Follow,”, jedná se hlavně o nálož popových synthů, kombinovaných s překvapivě smutnými lyrickými texty.Pražský koncert slibuje parádní energickou show, jakou MØ předvedla na svém nedávném vystoupení v Ostravě. MØ ze sebe na pódiu vydává úplně vše, tančí a víří po pódiu, jakoby tančila sama doma před zrdcadlem. Jak prohlásila v jednom z interview: “Když vystupuji, nechci tam jen tak stát. Chci, aby mi lidé viděli na očích, že tam prostě něco je.”

Glass Animals
Po vydání prvního EP “Leaflings” se členové Glass Animals spojili s britským labelem Wolf Tone a po několika singlech se zavřeli do studia a v červnu letošního roku vydali své první opravdové album ZABA.Inspirováno tvorbou Kanye Westa a Charlese Darwina, Niny Simone a Velvet Underground, ZABA je velmi propracované a speciální album. Kapela měla volné ruce a velký prostor pro improvizaci a měla tak možnost obohatit nahrávku o nezvyklé aranže a vytvořit tak pro posluchače mnohem větší prostor pro zážitek než kdykoliv předtím.

Koncert proběhne v Praze v klubu Meetfactory 18. listopadu 2014. Vstupenky budou k dispozici v síti Ticketpro.cz od 13.8.2014 10:00 za 495,- Kč + poplatky nebo na facebookové stránce Fource Entertaintment.

FB event: http://www.facebook.com/events/601608689949841/

Zdroj: Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 14. 8. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Dánská provokatérka MØ přijede rozbouřit Prahu . Vychytané.cz. [Online] 14. 8. 2014. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8161. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Danska-provokaterka-MØ-prijede-rozbourit-Prahu-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:55