Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Letní Letná: přinášíme důležité novinky

Zároveň představujeme několik souborů, které se v rámci festivalu představí
Přidat na Facebook
Pokladna na Letné otevřena již od úterý 12. srpna!
Pokladna na místě festivalu je otevřena již od úterý 12. srpna! Otevírací hodiny: 12. - 14. srpna (út-čt): 16 - 20h, 15. - 16. srpna (pá-so): 12 - 20h, 17. srpna - 1. září: 10 - 22h. V tyto hodiny také fungují telefonní čísla na pokladnu: 734 820 507, 774 277 723 (v oblasti je slabý mobilní signál, omlouváme se za občasné výpadky spojení) a e-mail: ticket@letniletna.cz, kde si můžete vstupenky rezervovat.

Mapa areálu


Co přinese ročník 2014

CIRQUE TROTTOLA
Francouzský soubor CIRQUE TROTTOLA se vrací na Letní Letnou s nejnovějším představením Matamore. Cirque Trotolla v roce 2006 a 2009 během beznadějně vyprodanal všechny večery a my věříme, že opětovně nadchne všechny milovníky nového cirkusu svou výjimečnou poetikou, magií a tajemstvím.

CIRQUE INEXTREMISTE: EXTRÊMITÉS
Můžeme vám slíbit jedinou věc: něco takového jste ještě neviděli! Tři blázniví akrobati a performeři s neuvěřitelnou šikovností provádí extrémní akrobatické kousky na konstrukcích z propanbutanových láhví, dřevěných desek a železa. Zavedou vás do světa risku a rovnováhy, kde nejmenší pohyb může způsobit pád celé konstrukce i ostatních. Kde budete zadržovat dech, abyste křehkou rovnováhu neporušili. Francouzský soubor, který svým mistrovstvím i syrovou poetikou slaví úspěchy na prestižních festivalech.LA COMPAGNIE DU POIVRE ROSE & IVA BITTOVÁ: LE POIVRE ROSE (RŮŽOVÝ PEPŘ) / SVĚTOVÁ PREMIÉRA
Světová premiéra s živým hudebním doprovodem Ivy Bittové. Humorné, jemné a citlivé představení, kde pět akrobatů z Kanady, Francie a Belgie zkoumá role žen a mužů v současném světě. Jaké existují předsudky, stereotypy nebo tabu? Akrobacie na tyči, provaze, na rukou, na trapéze, na podlaze… a k tomu lopaty, kýble, gumáky, vysoké podpatky, kravaty, rukavičky i perly. Výsledkem bude představení někdy klaunské, někdy absurdní, někdy abstraktní. Představení vzniká v koprodukci s festivalem Letní Letná.

CIRK LA PUTYKA: DOLLS
Nejnovější představení předního českého sou- boru nového cirkusu CIRK LA PUTYKA, které spo- juje několik žánrů: nový cirkus, akrobacii, práci s loutkami a předměty, moderní technologie, film ... svobodu i omezení, realitu a iluze. Projekt s mezinárodním obsazením navazuje na tradici loutkářského rodu Matěje Kopeckého (režie Rosťa Novák ml. a scénografie Jakub Kopecký).DAEMEN: LOSER(S)
Premiéra nového představení, ve kterém se známá akrobatická dvojice rozšiřuje o další členy z řad akrobatů, sportovců a tanečníků.

Zdroj: Letní Letní
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 8. 8. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Letní Letná: přinášíme důležité novinky . Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2014. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8149. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Letni-Letna:-prinasime-dulezite-novinky-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.132s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:44