Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

RUSH HOUR 3

JACKIE. CHRIS. BRETT. MERDE. Rush Hour 3, tentokráte v Paříži.
Přidat na Facebook
Režie: Brett Ratner Kamera: J. Michael Muro Scénář: Jeff Nathanson Hrají: Jackie Chan, Chris Tucker, Hiroyuki Sanada, Max von Sydow, Roman Polanski,..

Nevíte co znamená RUSH HOUR 3? Buďte rádi. Spojovat tenhle film s předešlými Křižovatkami smrti? Nelze! Název Křižovatka nudy by byl výstižnější! Ale snaha byla. Tahle křižovatka připomíná spíš 3x převařený sáček čínského čaje. :) O ději se ani nelze zmiňovat, proč? Jednoduše proto, že žádný není a nezachránil to ani výlet do Paříže. Jediné co si z filmu odnesete, je pocit, že celý svět je prolezlý Triádami (čínská mafie). Občas se mihne nějaký dobrý ftípek (Roman Polanski a gumová rukavice), ale je jich jak šafránu. Musím přiznat, že i Chan už stárne, lenost je vtíravá baba a dostihne každého, takže ani ty bojové scény nejsou co bývaly a navíc jsou okoukané z předešlých dílů. Tucker se to snaží zachránit aspoň zpěvem. Ovšem provozuje ho na takové frekvenci, že i netopýrům prasknou hlavičky! :)

Film nenabízí nic nového pod sluncem (lépe řečeno pod Eiffelovkou). Nedá se mu upřít, že technicky je udělaný dobře, ale peníze nejsou všechno. V tomhle případě mám dosti vtíravý pocit, že se nám americko-čínské duo vrátilo jen pro ty money. Jestli už ale vyrazíte na Rush Hour 3, tak si zařiďte ať vás někdo vzbudí na závěrečné titulky. Nepovedené scény jsou povedené i tentokrát..

Verushka
(Veronika Jarešová)
středa 31. 10. 2007 08:00
Jarešová, Veronika. 2007. RUSH HOUR 3. Vychytané.cz. [Online] 31. 10. 2007. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=814. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/RUSH-HOUR-3
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.08s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 00:06