Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Finlandia Mácháč 2014 hlásí vyprodáno a přidává další stage

Největší domácí taneční festival Finlandia Mácháč se těší čím dál větší oblibě. Po vyprodaném ročníku 2013 tak není velkým překvapením, že se letos stejná situace opakuje.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Finlandia MÁCHÁČ
pátek 22. srpna 2014 18:00
(konec +- sobota 23. srpna 2014 06:00)
Máchovo Jezero - Pláž Klůček
Doksy (CZ)
Dva týdny před konáním byl z důvodu naplnění maximální kapacity areálu ukončen prodej vstupenek všech kategorií. Vstupenky nebudou v prodeji ani na místě v den konání. Festival je tak oficiálně vyprodán. A to i přes menší rozšíření areálu, které dovolilo uvolnit do prodeje o něco více vstupenek než loni.Přípravy a plánování však nadále pokračují a pořadatelé navíc přidali návštěvníkům další stage - chill out zónu. Party Village nabídne kromě místa pro odpočinek i plno zábavních a soutěžních aktivit. Samotná stage pak bude umístěna na speciální platformě nad hladinou jezera. Kromě domácích umělců vystoupí i dva zahraniční znalci taneční hudby.

Prvním zahraničním hostem Party Village je člověk, který by vám místo hraní mohl o hudbě jen vyprávět a bavilo by vás to úplně stejně. Bill Brewster totiž není jen „dj“, ale také velký znalec taneční hudby, autor několika zásadních publikací a majitel rozsáhlé hudební sbírky. Pro většinu britské scény je pionýrem taneční hudby, kterou hrdě prosazuje už od 80tých let. Jeho žánrový rozsah je opravdu obdivuhodný.

Kvalitní disco již dnes jen tak někde neuslyšíte. Pokud vám ho ovšem nepouští sám Ray Mang, jehož poselstvím je napravovat hudební reputaci toho bohatého hudebního stylu v dnešní záplavě elektronické hudby. Právě při jeho hudebních vlnách se vám bude relaxovat nejlépe.

Vstup do Party Village je možný pouze od 18ti let. Kapacita je omezena.

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 8. 8. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. Finlandia Mácháč 2014 hlásí vyprodáno a přidává další stage. Vychytané.cz. [Online] 8. 8. 2014. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8130. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Finlandia-Machac-2014-hlasi-vyprodano-a-pridava-dalsi-stage
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:17