Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vyprodáno hlásí už i Sziget!

Organizátoři Szigetu hlásí vyprodanou kapacitu festivalových permanentek. Jednodenní vstupenky jsou stále ještě v dostání, i jejich prodej je však tento rok rekordně rychlý. Sziget festival se koná na ostrově v centru Budapešti od 11.- 18. srpna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sziget Festival
úterý 12. srpna 2014 15:00
(konec +- úterý 12. srpna 2014 22:00)
Budapešť
Budapešť (Maďarsko)
Permanentky na Sziget jsou vyprodané!

Od 4. srpna budou v prodeji pouze jednodenní vstupenky a to jen v průběhu tohoto týdne prostřednictvím www.szigetfestival.cz Poprvé v dvaadvacetileté historii konání festivalu hlásí Sziget vyprodanou kapacitu permanentek. Ve snaze zamezit černému prodeji vyhradili ještě 1.000 permanentek, které budou k dispozici na festivalových pokladnách během festivalu.

Týden před začátkem festivalu, poprvé v jeho historii, organizátoři Szigetu oznámili VYPRODANÉ festivalové permanentky. Károly Gerendai, zakladatel a hlavní organizátor, prozradil, že vzrůstající zájem o festival byl cítit v průběhu celého roku: „Věřím, že je to zásluhou dobrého line-upu, a díky kvalitě festivalového servisu uplynulých let.“ Na Sziget směřuje víc návštěvníků z celé Evropy, podle Gerendai je to také díky tomu, že Budapešť se v posledním období stala vyhledávanou turistickou destinací. Poslední roky navíc organizátoři Szigetu kladou velký důraz na mezinárodní propagaci a tvrdá práce jim nese ovoce.

Gerendai prozradil počty a kapacitu festivalu: „Máme limitovaný počet 45 000 festivalových permanentek a denní vstupenky se prodávají v množství 25 000 na každý den. To vše se spolu s médii, VIP návštěvníky, servisními pracovníky a štábem může vyšplhat na 85 000, což je počet lidí, který se v areálu festivalu bude ještě stále cítit pohodlně a příjemně.“ Gerendai očekává, že konečný počet návštěvníků během celotýdenní non-stop party může letos přesáhnout hranici 400 000.

Máme dobrou zprávu i pro fanoušky, kteří by si rádi na Szigetu užili týden plný parádní hudby a skvělé atmosféry, ale nestihli si koupit permanentku. Organizátoři vyčlenili 1 000 kusů 7 denních festivalových permanentek, které budou k dispozici přímo na místě. Tímto chtějí nejen vyjít vstříc opozdilcům, ale zejména tak zamezit padělkům a černému prodeji vstupenek a permanentek.

Organizátoři Szigetu se každý rok snaží vylepšovat služby a zvyšovat komfort festivalu. I tento rok budou moci návštěvníci Szigetu prostřednictvím služby Citypass poznávat a objevovat Budapešť za symbolickou cenu, pojištění Safe&Fun pokryje všechna rizika, která na festivalu číhají, oficiální parkoviště v blízkosti areálu pak ušetří stres a nervy z pakování v rušném velkoměstě, a spousta návštěvníků pak ocení například možnost pronájmu stanu či speciální Festfone mobil

Do Szigetu zbývá už jen týden! Neváhejte a připojte se k tisícům Szigeťanů z celé Evropy a užijte si skvělé koncerty nejen na hlavním pódiu, ale i spoustu zábavných uměleckých aktivit a radosti na Ostrově svobody!

Na letošním Sziget festivalu, který se koná od 11.-18. srpna, vystoupí například: Blink-182, Queens of the Stone Age, Deadmau5, Placebo, Imagine Dragons, Skrillex, Macklemore & Ryan Lewis, Lily Allen, Bastille, Korn, Cee Lo Green, Manic Street Preachers, Kelis, The Prodigy, Outkast, Calvin Harris, Klaxons, The Bloody Beetroots, Madness a mnoho dalších.
Kompletní program a víc informací najdete na www.szigetfestival.cz

Mapa
Protože festival se nachází na ostrově o rozloze 76 hektarů a opět je zde řada novinek, doporučujeme již předem prohlédnout mapu areálu. http://szigetfestival.cz/news/mapa_festivalu.599.html
Petr Wacko
(Petr Wacko)
úterý 5. 8. 2014 10:45
Wacko, Petr. 2014. Vyprodáno hlásí už i Sziget!. Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2014. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8118. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyprodano-hlasi-uz-i-Sziget!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.13s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:22