Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Let It Roll Open Air 2014 již tento pátek!

– Již tento pátek se otevřou brány festivalového areálu letního Let It Roll Open Airu v Benešově. Na jedné z nejočekávanějších hudebních událostí tohoto léta, vystoupí přes 160 hudebních projektů z celého světa, doplněné o špičku české a slovenské drum&bassové scény.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LET IT ROLL OPEN AIR 2014
pátek 1. srpna 2014 21:00
(konec +- sobota 2. srpna 2014 04:00)
Areál bývalých kasáren
Benešov (CZ)
Návštěvníci se mohou těšit na unikátní areál, který svým originálním festivalovým designem překonává hranice současných bassmusic festivalů.

Přípravy největšího evropského drum&bassového festivalu Let It Roll Open Air 2014 vrcholí. O víkendu 1. a 2. srpna se areál v Benešově opět promění v největší centrum bassmusic ve střední Evropě. Dlouho očekávaný festival Let It Roll bude opět hostit světovou špičku elektronické scény, zejména zástupce drum&bassu, dubstepu a electra. Na osmi pódiích vystoupí přes 80 zahraničních producentů, které doplní zástupci české a slovenské drum&bassové scény.Návštěvníci se mohou těšit na přední jména světové drum&bassové scény, jako je Netsky Live, který v současné době patří mezi nejžádanější live vystoupení elektronické hudby na světě. Dále na rakouskou dvojci Camo & Krooked a jejich premiéru live show Zeitgeist. Festival Let It Roll poctí svou návštěvou i ,,šéfové,, dvou největších d&b labelů současnosti, Tony Colman aka London Electricity (Hospital Records) a světová DJská jednička Andy C ( Ram Records), dále pak jeden z nejúspěšnějších producentů Wilkinson, legendy Ed Rush & Optical a mnoho dalších.

Organizátoři během celoročních festivalových příprav kladli velký důraz na vzhled a unikátní design celého areálu, který letos podstoupí, zatím největší proměnu v historii festivalu. Jedním z vrcholů festivalu bude monstrózní hlavní pódium, které je navrženo a postaveno na míru, jen na tento festivalový víkend. Celý kreativní proces, nové nápady a především spolupráce s desítkami umělců a architektů z celé České republiky se promítne snad do všech prvků, od vstupní brány až po hlavní podium. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.Festival Let It Roll Open Air 2014 si klade za cíl, umožnit všem fanouškům elektronické hudby prožít nezapomenutelný zážitek a vychutnat si festivalových víkend, plný energické hudby a skvělou atmosférou, kterou je tento festival v evropském měřítku jedinečný.

Letní festival se koná 1. až 3. srpna 2014 v Benešově, ve Středočeském kraji. Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz za cenu 1500 Kč Kobalt / 1700 Kč Chrome (+poplatky prodejce). Lístky bude také možné zakoupit na místě festivalu, kde budou v prodeji i jednodenní vstupenky na sobotní večer.

Dodal: Ondřej Vrba
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 29. 7. 2014 21:00
Chovancová, Michaela. 2014. Let It Roll Open Air 2014 již tento pátek!. Vychytané.cz. [Online] 29. 7. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8110. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Let-It-Roll-Open-Air-2014-jiz-tento-patek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 15:57