Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BirdPen si letos již podruhé zahrají na Sedmičce

Po úspěšném letošním evropském turné se BirdPen vracejí se zbrusu novým albem ‘In The Company Of Imaginary Friends’ , které je jejich třetí studiovou deskou.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BirdPen
pátek 17. října 2014 19:00
(konec +- sobota 18. října 2014 02:00)
Klub 007 Strahov
Praha 6 (CZ)
Album je koncepčním dílem, které se zabývá lidskou svobodou v dnešním masivně kontrolovaném světě. Svoboda hor a pocitu, že žijete. Svůdné kyvadlo útěku falešnou podstatou života, hlasy v hlavě a nekonečné otázky - "Začínám bláznit?" Hledání vlastní životní cesty, která vás tím vším provede a definitivní závěr - " žijete a pak umřete."

Po vydání desky bude duo pokračovat v turné v Německu, Švýcarsku, Francii, Belgii, České republice, Itálii, Británii, Holandsku a Švédsku.

A zde vzkaz od Davea Pena a Mikea Birda:

,,Zdravíme všechny.
Máme skvělou zprávu. Jsme velmi potěšeni, že vás můžeme informovat o třetím album BirdPen s názvem "In The Company of Imaginary Friends", které vyjde letos na podzim. Rozhodli jsme se, že se spojíme s PledgeMusic a uděláme věci trochu jinak. Chceme mnohem lépe zapojit vás, naše skvělé fanoušky, aby byl celý zážitek z alba mnohem zajímavější.

Za vaše příspěvky budete moc získat podepsané kopie alba, vybrané listy textů s osobním věnováním, vaše jméno bude v uvedeno v bookletu, k dispozici budou exkluzivní trička a dokonce i jedna z našich akustických kytar!

Váš příspevek bude investován do míchání, masteringu, propagaci a produkci našeho nového alba. Za to vám budeme moc prostřednictvím PledgeMusic poskytnout výhradní přístup k albu dříve, než komukoliv jinému. Kromě toho ale také získáte přístup k exklusivním videím, demo nahrávkám, vysílání a mnoho dalšímu exkluzivnímu obsahu BirdPen.

Konečně, část vybraných příspěvků darujeme ve prospěch aktivit pro podporu duševního zdraví prostřednitvím charity Sane, kteří pracují na zvýšení povědomí proti stigmatizaci duševních onemocnění, poskytují péči a podporu lidem s duševním onemocněními a iniciují výzkum příčin a léčby o vážných problémů duševního zdraví.

Prosím připojte se k nám a staňte se součástí BirdPen a našeho třetího alba."

Dave Pen & Mike BirdBirdPen představí své nové album pražskému publiku na strahovské Sedmičce 17.října od 19.hodin. Album je možné si předobjednat zde:http://www.pledgemusic.com/projects/birdpen

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky jsou k zakoupení na GoOut.cz a v síti Ticketpro, na místě v den koncertu pak za 250,- Kč.

Více info na:
www.birdpen.com
www.facebook.com/birdpen
www.youtube.com/user/Birdpen/videos
www.klub007strahov.cz

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 28. 7. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. BirdPen si letos již podruhé zahrají na Sedmičce. Vychytané.cz. [Online] 28. 7. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8101. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BirdPen-si-letos-jiz-podruhe-zahraji-na-Sedmicce
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:45