Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jaké to bylo?! Jaký je váš názor?! Chcete ještě?!

Čtvrteční RnB party FUCK THE SCHOOL máme úspěšně za sebou! Zajímá vás jaká byla, mrkněte do fotoreportů, pořád soutěžíme o oblečení Quiksilver a Roxy, taky dárky od Inces (nečekaně oblečení) a mnohem více..
Přidat na Facebook
Neříkáme, že FUCK THE SCHOOL (FTS) je nejlepší nebo byla nejlepší RnB party. Svůj názor si udělejte sami. Teda pokud jste tam byli a bavili jste se. Rozhodně 5OO návštěvníků vidělo, že to jde.. Nebyla to žádná „parodie na Supastylin“ či jinou podobně tanečně zaměřenou akci. Anglický DJ Black Jesus ukázal, jak se hraje RnB na světové úrovni (upřímně, bylo hodně velká škola! pozn. autora). Módní show SK8 a SNB shopu Houseboard Zlín pobavila přítomné a odprezentovala jednoho z partnerů akce, bez kterých by se tato akce neobešla. Snažili jsme se uspokojit všechny, pokud to bylo v našich silách, snad to chtělo více Crunku, ale od toho je jiná neméně dobrá party (Supastylin). A ještě malé odbočení, nevšimnul jsem si, že by nějak bylo poničeno zařízení klubu, potegované záchody a podobně. Je vidět, že jste se přišli bavit a užít si to..

Záleží jenom na vás, jestli chcete další pokračování podobně zaměřené akce. My děkujeme parterům akce a vy hlavně soutěžte o oblečení značek Quiksilver, Roxy a Inces..

(Na fotosoutěži momentálně usilovně pracujeme. Chvilinku strpení, do večera to určitě bude!)


majkl
(Michal Gaja)
neděle 28. 10. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Jaké to bylo?! Jaký je váš názor?! Chcete ještě?!. Vychytané.cz. [Online] 28. 10. 2007. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=810. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jake-to-bylo?!-Jaky-je-vas-nazor?!-Chcete-jeste?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 13:09