Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Seriál Kancelář Blaník bude na podzim pokračovat druhou sérií

Čtrnáctým dílem skončila první série politického internetového seriálu Kancelář Blaník, který byl pravidelně vysílán na internetové televizi Stream.cz. Díky zájmu diváků bude seriál na podzim pokračovat, tvůrci tak během léta chystají novou sérii.
Přidat na Facebook
V jednotlivých epizodách Kanceláře Blaník se filmaři v čele s režisérem Markem Najbrtem dotkli celé řady aktuálních politických fenoménů a kauz. Jejich pozornosti neušli členové vlády, opozice, armáda, parlament, lobbisté, komunisté, hokejisté ani fotbalisté. V seriálu si samy sebe zahrály i některé známé osobnosti jako Sandra Nováková, Ladislav Hampl, Ivana Chýlková nebo Jan Hřebejk.

Blaník si získal početnou diváckou obec. "Jsme rádi, že si nás lidé na internetu a sociálních sítích našli, a že je náš seriál baví. I když to, co se v něm děje, je spíš k pláči," říká režisér Marek Najbrt.Kancelář Blaník je prvním internetovým počinem autorského týmu, podepsaného mimo jiné pod celovečerními filmy Mistři, Protektor a Polski film. "Filmový a televizní svět internet pořád tak trochu podceňuje. Pro nás ale znamená živou a svobodnou platformu, která nepodléhá žádné politické cenzuře a poskytuje bezprostřední diváckou odezvu,“ dodává Najbrt.

Pozitivní ohlas, vysoká sledovanost a neutuchající inspirace ze světa české politiky přiměly tvůrčí tým k práci na druhé sérii. Vysílat by se měla začít opět na internetové televizi už od konce září. "Diváci, fanoušci i kamarádi se nás neustále ptají, proč neběží Blaník také na některé z klasických televizí. V tomto ohledu probíhala i nějaká jednání, ale kontroverzní obsah seriálu asi zatím zůstává souzený daleko liberálnějšími prostředí internetu,“ řekl producent Kanceláře Blaník Milan Kuchynka.

Kompletní první sérii je nadále možné vidět zdarma na www.stream.cz/porady/blanik a www.facebook.com/kancelarblanik.Kancelář Blaník
producenti: Milan Kuchynka – Negativ, Lukáš Záhoř – Stream.cz
hrají: Marek Daniel, Halka Třešňáková, Michal Dalecký, Sandra Nováková, Ivana Chýlková, Ladislav Hampl, Jan Hřebejk a další
kamera: Jan Baset Střítežský, Havel Parkán, Nikolas Tušl, Martin Štěpánek
střih: Michal Hýka, Pavel Hrdlička, Petr Kozák, Evžénie Brabcová
casting: Kateřina Oujezdská
hudba: MIDI LIDI
scénář: Robert Geisler, Benjamin Tuček, Marek Najbrt, Tomáš Hodan
režie: Marek Najbrt

Dodala: Martina Chvojka Reková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 7. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. Seriál Kancelář Blaník bude na podzim pokračovat druhou sérií. Vychytané.cz. [Online] 21. 7. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8085. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Serial-Kancelar-Blanik-bude-na-podzim-pokracovat-druhou-serii
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:12