Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PSH přichází s novou hymnou a turné s Prago Union

PSH mají nový singl Já to říkal a natočili k němu rovnou i klip. Proč? Protože po prázdninách vyrazí na turné a s nikým jiným než Prago Union.
Přidat na Facebook
Za společné pódium jim poslouží Red Bull Tour Bus. Legendy český hiphopový scény PSH přichází s novým klipem a singlem po mnoha letech. Snímek natočil Vít Hradil, který už spolupracoval s Orionem na klipu Zkus chodit v mejch botách. "Je to první singl PSH po čtyřech letech, čili jsme měli potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie. V klipu se objeví spousta pražských figurek a ksichtů, je to pouliční galerie, která kolem nás rotuje," říká rapper PSH Vladimír 518. Klip najdete na této adrese:

http://www.redbull.com/cz/cs/music/stories/1331665070687/psh-ja-to-rikal-online-premieraHlasuj pro své město
Splněný sen mnoha hiphopových fanoušků. Orion, Vladimir 518, Mike Trafik, Kato společně vyráží po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus. Kde zastaví a rozbalí koncert, můžou ovlivnit přímo jejich fanoušci hlasováním na www.redbull.cz/tourbus. Hlasování začne ve středu 16. 7. a potrvá do konce srpna. Turné zastaví pouze v pěti městech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Každý, kdo odhlasuje, dostane nálož muziky, mixtape od Mike Trafika a po jedné skladně od PSH, Prago Union a Vece.

Nový singl a klip připravují také Prago Union, čekejte ho ještě toto léto.

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 7. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. PSH přichází s novou hymnou a turné s Prago Union. Vychytané.cz. [Online] 17. 7. 2014. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8080. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PSH-prichazi-s-novou-hymnou-a-turne-s-Prago-Union
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.192.52.167
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 20:36