Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Kapela Pískomil se vrací vydává zbrusu nové dovádivé album

To je plné peprného rokenrolu pro nezbedné kluky a holky. Buďte první, komu se to líbí!
Přidat na Facebook
Zbrusu nové album plné dovádivé muziky a peprných songů pro nezbedné kluky a holky nazvané Buďte první, komu se to líbí! vydává kapela Pískomil se vrací. Album nabízí více než 34 minut rokenrolu pro děti a jejich rodiče (nejen) do auta pro prázdninové výlety a od dnešního dne je v prodeji v běžné distribuční síti a ke stažení na iTunes. Tematicky se můžou holky i kluci těšit na chytlavé songy o pirátské holčičí sebrance, na kterou je každej táta krátkej, přiznání zpěvačky Kyti, že nechtěla být zpěvačkou, ale úřednicí, riot-song o čokoládě, lajkování na facebooku se směšným koncem, veverušce z doby ledové nebo hit o starším bráchovi, kterého zajímají jen rychlá auta. Pískomil má zkrátka rád holk'n'kluk'n'roll a jeho svižné písně donutí malé nezbedy k tanci i na zadních sedačkách auta nebo autobusu. Písničky z nového alba Pískomil se vrací mohou fanoušci slyšet aktuálně také na koncertech Pískomila napříč Českou republikou, šňůru kapela zakončí listopadovým koncertem v Praze.Kapela na nové album přibrala dechové nástroje a album Buďte první, komu se to líbí! má tak ještě svižný rockový nádech – slovy samotného Pískomila „výborně šlape, když se šlape na plyn“. Stejně tak ale potěší malé posluchače ze sluchátek při cestě vlakem, v čekárně před prohlídkou u zubaře nebo naopak při radostném úprku, když prohlídka dopadla dobře. Věk fanoušků přitom pro kapelu Pískomil se vrací nehraje zásadní roli – písničky jsou jednoduše určeny všem, kdo jsou schopni zůstat navždy dítětem a umí dát „správňácky“ palec nahoru, když se jim něco líbí. „Pískomil říká, že na koncertech můžete křepčit na nové písně a být tak jednoduše první, komu se to líbí. Ten, kdo zůstane doma, prohloupí. Přijede vůbec Pískomil příště? Vrátí se k nám? Tak skočíte aspoň na facebook a dáte mu lajk. Budete tak ve spojení s jeho aktivitami a zjistíte snadno, kde všude můžete být těmi prvními, komu se to líbí,“ říká frontman Ondřej Pečenka. Pískomil si navíc umí užívat života a dobrodružné cestování s rodinou mu prostě svědčí. „Jakmile vypuknou prázdniny, nic ho neudrží a s novou písní na rtech vyráží na toulky po světě tak jako všechny děti,“ dodává Pečenka. Na svém albu Buďte první, komu se to líbí! tak Pískomil trousí zhudebněné příběhy ze svého cestovního kufru pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro všechny čerty a Mikuláše, pro nomádskou odtahovou službu porouchaných slonů z africké dálnice, veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní.

Malí posluchači mají navíc možnost soutěžit o narozeninový koncert, který pro ně Pískomil uspořádá třeba u nich doma. Stačí si pořídit aktuální album Buďte první, komu se to líbí!, najít na jeho obalu pět věcí, o kterých se zpívá v písničkách, a odpověď poslat na soutez@piskomilsevraci.cz Album je v prodeji za 299 korun v běžné distribuční síti Bontonland a za 199 Kč ke stažení na https://itunes.apple.com/us/album/id893699884, http://www.supraphonline.cz/album/79226-budte-prvni-komu-se-to-libi a http://www.deezer.com/album/8032676 Písničky z nového alba kapely Pískomil se vrací mohou fanoušci slyšet také na koncertech Pískomila napříč Českou republikou, šňůru kapela zakončí listopadovým koncertem v Praze. Více informací včetně termínů koncertů na www.piskomilsevraci.czSeznam skladeb alba Pískomil se vrací: Buďte první, komu se to líbí!
1. Nejdu tam
2. 5ka vlevo dole
3. Buďte první, komu se to líbí!
4. Holky pirátky
5. Angličáky
6. Úřednická
7. Doba čokoládová
8. Emilka v říši divů
9. Čert & Mikuláš
10. Velbloudi v Africe
11. Doba ledová
12: Otesánek

Pískomil se vrací s další várkou muziky pro děti, která pořádně šlape. Když šlapete na plyn.
A vy BUĎTE PRVNÍ, KOMU SE TO LÍBÍ!

Muzika pro každého, kdo je, byl a zůstal dítětem. Pro každého, kdo dává palec nahoru. Přesně pro tebe, pokud jsi taaakhle malinkej v zubařským křesle, lajkuješ na facebooku, skáčete se ségrou jako holky-pirátky tátovi na záda, když přijde z práce, pro staršího bráchu-vyčůránka, co miluje rychlý auťáky, pro holky, co chtěly být jednou né zpěvačkou, ale úřednicí, pro nezdolné mlsouny čokolády, pro neklidné noční spáče, pro všechny čerty a mikuláše, pro nomádskou odtahovou službu porouchaných slonů z africké dálnice, veverušku z Doby ledové a dokonce i pro tajné vyžírky všech ledniček světových kuchyní. O tom všem Pískomilova kapela složila 12 nových peprných pískniček do auta na rodinné cesty... Zkrátka muziku, která z vás vydoluje skvělou náladu, i když je zrovna den blbec. Kdo netancuje, přimrzne k sedačce!

Členové kapely Pískomil se vrací:
Onďatra (Ondřej Pečenka, kytara – bicí, zpěv)
Pavoučí Kája (Karolína Dytrtová, zpěv)
Kyti de le Rocha (Kristýna Kudrnáčová, zpěv)
Filip Konipásek (Filip Nebřenský- nespočet hudebních nástrojů, zpěv)

Dodala: Klára Mixová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 16. 7. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Kapela Pískomil se vrací vydává zbrusu nové dovádivé album . Vychytané.cz. [Online] 16. 7. 2014. [Citace: 16. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8078. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kapela-Piskomil-se-vraci-vydava-zbrusu-nove-dovadive-album-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.121.7
Serverový čas: úterý 16. července 2024 05:05