Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HHK2014 – DO HANGÁRU V HANGÁR

Pokud jste fanoušci otevřenýho prostranství, koukání do nebes při západu slunce a věštění budoucnosti ze zrovna rozložený konstelace hvězd, pak jde asi tento příspěvek mimo vaše zorný pole.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2014
čtvrtek 21. srpna 2014 15:00
(konec +- neděle 24. srpna 2014 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Jestli ale patříte mezi hardcore fans upocených prdelí, bezprizorního moshingu, u kterého křupou kosti a teplotě, při které se i Horst Fuchs bojí používat svý teflonový pánve, potom welcome...

Hangáry jsou na Hip Hop Kempu stejně důležitý jako hlavní stage. Začínáte tam v šest večer za střízliva a někdy končíte o dvanáct hodin později úplně vykombený: vaří se tam meducína, vaří se tam atmo, vaří se tam sádlo z člověka, pojď mi, hop.

Nejprve servírujeme z Česka a bereme to hopem, protože proč se s tím srát, že? Že Gramo Rokkaz Team tedy Decko, Danosť, Rebel a Tono S. + DJs Lkama a Metys na festivalu už byli? To byli. Že nechali kotel v takovým tranzu, že se muselo druhej den hromadně pro neurol? To nechali. A že to letos budou opakovat zase? Odpověď asi znáte. Stejně jako Tafrob, SEdláci a GulosPotrok, Věc Makropulos – osvědčená jízda jako L-159.

Do moshe přihazujeme ještě partičku Neni Problem (Majself, Mugis a Plexo), drobka, co si říká Tlustej Karl a pomatence, co „rejpístejdž“ jakožto YZO Empire. Takže pokud nejsi „prettygádže“ a nevzal sis černý legínky, kraťasy a zlatej řetěz, asi budeš mít problém si najít kamarády ve třídě.

Svůj setík si střihne i „themostlegendaryoneandonlymyman“ DJ Wich, který zahraje jen svoje věci, tedy výběr největších bomb za posledních patnáct let narvaných do jediné hodiny.

Tak si říkáme, jestli to není z ostrovů do hangárů příliš daleko. Ne, asi není. Je to akorát. Akorát nejlepší na zběsile vykedřenou párty. Potom, jak skvěle dopadla Anglie na mistrovství světa, ji teď naostro přijedou reprezentovat déledžendery DJ Shortee Blitz, kterej dělá takový skopičinky jako třeba „Jay-Z rhymes do Dillabeats“, a C.Monts & Lion Pack: novej projekt C.Montse s živou kapelou bývalýho bubeníka Prago Union – El Boogie Mana.

No a do toho ještě celkem vydařená dvojka z Německa Luk & Fil a polští bratři Modulators se svým turntablism setem.

Takže takhle nějak. Zase budou lítat majky, podpaží a prdel se budou potit do hardcoru, všichni budou řvát jako při útěku do atomovýho krytu, půjde se spát až ráno nebo se nepůjde spát vůbec. A další program do hangáru je na cestě.
Fred
(Fred Durst)
sobota 12. 7. 2014 08:00
Durst, Fred. 2014. HHK2014 – DO HANGÁRU V HANGÁR. Vychytané.cz. [Online] 12. 7. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8075. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HHK2014-–-DO-HANGÁRU-V-HANGÁR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 23:55