Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

CRAZY CEELO GREEN KONEČNĚ V ČESKU – JAKO HEADLINER FESTIVALU HHK 2014

CeeLo Green, malý velký muž světové hudební scény, zavítá v létě do Česka. Ve čtvrtek 21. srpna svým zpěvem rozechvěje publikum festivalu Hip Hop Kemp ve Festivalparku v Hradci Králové.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2014
čtvrtek 21. srpna 2014 15:00
(konec +- neděle 24. srpna 2014 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
Je v tom větší, než malé množství symboliky. Festival Hip Hop Kemp má svojí tradici. Původně v Pardubicích, pak kousek vedle v Hradci Králové zpříjemňuje život hiphopové komunitě z celé Evropy už třináctým rokem. Mimo tuto komunitu o něm často není tolik vědět, přitom na něj pravidelně jezdí více jak 20.000 lidí. Je to festival, který je známý po celém světě. Je to festival, který nemusí doufat v „přimhouřené oko“ domácích „malých“ podmínek a nedostatečné konkurence. Více jak polovina jeho fanoušků je každý rok ze zahraničí. Je to vlastně jediné opravdové setkání „hip hop heads“ na celém světě. Je to nejlepší festival svého druhu ve Východní Evropě. Je to jeden z 50-ti nejlepších festivalů na světě podle CNN… A věděli jste o něm? Věděli jste, že na něm jen za poslední 2 roky vystoupili umělci, co jen na posledním udělování cen Grammy posbírali celkem 14 nominací a 4 gramofonky si odnesli domů? Věděli jste, že na něm už hráliMacklemore& Ryan Lewis, KendrickLamar, TheRoots, Method Man &Redman,C2C,DJ A-Trak, Yasiin Bey akaMosDef, Talib Kweli, RootsManuva, DJ Krush, fenomén Baauer a jeho “HarlemShake“…

Teď se do téhle vybrané společnosti připojuje CeeLo Green. V čem tkví ta symbolika spojení majitele medově chraplavého hlasu a pěti cen Grammy s „festivalem s atmosférou“? Je to další světový formát, který zde zahraje své první vystoupení v Česku. Podobně si oba jdou svojí cestou, klidně proti proudu.Kemp se sluníčkem v logu donekonečna přesvědčuje o svém pozitivním zaměření v negativních časech. Greenpomáhal postavit na hlavu hudební průmysl starého střihu. Když vyletěla bomba “Crazy“ jeho projektu GnarlsBarkley s producentem jménem Danger Mouse, psal se rok 2006 a „stalo se to samo“.Celá kampaň byla postavená jen na alfa chobotnici sociálních sítí té doby – MySpace. Skladba se stala prvním singlem, který katapultovali na první místo UK hitparády jen digitální prodeje a třeba podle časopisu Rolling Stone jde o singl dekády.

CeeLo Green je velice všestranný umělec. Zpěvák, rapper, producent, herec. Všechno jen člověk jednoho hitu. Má svou historii. Jako člen party DungeonFamily (Goodie Mob, OutKast, OrganizedNoize, TLC) je na scéně od poloviny devadesátých let. Vydal čtyři úspěšná sólo alba. Dvě alba projektu GnarlsBarkley s výše zmiňovaným producentem DangerMousem. Čtyři alba se svojí rapovou kapelou Goodie Mob. A to nejlepší z těch posledních dvaceti let nám v létě přijede předvést do Hradce Králové.

Nebylo by tedy na čase přestat ten Hip Hop Kemp přehlížet? Jaká okrajová záležitost, když na ní můžete vidět aktuální hvězdy světového hudebního nebe v nejlepší formě ve zcela důstojné atmošce narvaného fesťáku, na který může být našinec jedině hrdý? Není třeba ten CeeLo Green ideální příležitostí to zkusit?
Fred
(Fred Durst)
sobota 3. 5. 2014 08:00
Durst, Fred. 2014. CRAZY CEELO GREEN KONEČNĚ V ČESKU – JAKO HEADLINER FESTIVALU HHK 2014. Vychytané.cz. [Online] 3. 5. 2014. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8065. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/CRAZY-CEELO-GREEN-KONECNĚ-V-CESKU-–-JAKO-HEADLINER-FESTIVALU-HHK-2014
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.125s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:47