Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

HHK2014 – ČERNEJ PÁTEK

A už je to tady? Bleděmodrej pátek zčernal? Špatný zprávy? Ale vůbec. V duchu Run DMC – not bad meaning bad, but bad meaning good.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
HIP HOP KEMP 2014
čtvrtek 21. srpna 2014 15:00
(konec +- neděle 24. srpna 2014 01:00)
Festival Park / Letiště
Hradec Králové (CZ)
A proč teda ta černá v názvu vůbec? Dva dnešní projekty ji mají v názvu, jeden doluje černé zlato a jeden má černý humor. Black Moon. Black Milk. Řezník. Sztigar Bonko. A to už jde, ne?

Těsně po úplňku vyhlašujem Black Moon. Supr. Další klasika v menu. Buckshot a 5ft na majku, DJ Evil Dee is on the mix, come on, kick it za koly z oceli, co znamenají svět. Boot Camp Clik. Brooklyn. Duck Down. Co dodat? Enta Da Stage, “How Many MCs“, War Zone, Total Eclipse. Výčtem klasických zářezů bychom mohli s touhle partou strávit dýl, než by bylo stravitelný. Kašlem na výčty. Salutuj, když vidíš generály z Bucktown USA a těš se na ikonickej koncik.

Další hodně velká věc, urvaná z hodně silnýho řetězu, se jmenuje Black Milk. Tenhle týpek by rozpohyboval i mohylu z betonu. Jestli Ing. Pavel Pavel rozchodil sochy z Velikonočního ostrova, Black Milk je teď na výročí o velikonočním víkendu donutí mávat packou do rytmu. A jestli jdou řeči o tom, že spolu se svojí živou kapelou patří detroitský patriot Black Milk k nejlepším live actům, co může současnej rap nabídnout, věř, že to není blábol. Tohle je dost možná černej kůň celýho letošního Kempu.

Za devatero obžalobami a devatero procesy. Tam, kde končí sranda, začíná Řezník. Král černého humoru? Šašek v masce? The most hated. Horror. Core. Koncert s hvězdičkou. Neoficiální Černý Slavík. Jediný, kdo k honění používá prodlouženou ruku zákona. Ten, co zkouší. Naše bránice, vkus, i hranice, kam je možné zajít. Přesně ten, co provokuje a dělí. Přesně ten, co nenechává v klidu a neumí projít bez povšimnutí. Přesně ten, kterého zná i tvoje bába, přijede letos na Kemp. A pozor, přesto, že si jako festival ujíždíme na všem modrým, šňupání modrý skalice se před koncertem ani jeho skončení vysoce nedoporučuje. To nechte trénovaným kaskadérům a doma ani na fesťáku to nezkoušejte.

A že i druhů humoru existuje nepřeberné množství, dokazuje poslední jméno dnešního přídavku do lineupu. Sztigar Bonko je úkaz. Sztigar Bonko je formát. Real hip hop name DJ Eprom aka jeden z nejlepších DJs v Evropě, bezkonkurenčně nejlepší turntablista v Polsku. Chlápek, co miluje své rodné Slezsko. Chlápek, který živí rodinu tím, že přes den fárá na šachtě jako horník, aby ze země doloval místní „černý zlato“, po večerech krom svých skrečů vyprodukoval i jeden z nejzajímavějších alternativních projektů poslední doby. Spojte slang místních domorodců, narážky na své zpocené povolání a lásku k prvním deskám Cypress Hill a jste doma.

Hip Hop Kemp 2014 už začíná hrát všema barvama. Příští pátek zkusíme pokračovat dál. V černý? Ne, šacuju to, že příští tejden to bude do zelena. Bude nám zle? Ne, nebude vám zle, ale bude to lehce crazy. Těš se, je na co. A na koho? No, právě.Hip Hop Kemp 2014

ONYX + Snowgoons /USA, D/

BIZARRE RIDE 2 THE PHARCYDE /USA/

DILATED PEOPLES /USA/

ACTION BRONSON /USA/

KONTRAFAKT /SK/

SAMY DELUXE /D/

BLACK MOON /USA/

DJ STATIC & DENMARK ALLSTARS feat. Nat ill, J-Spliff, Temu, Peaceful James, Nappion /DK/

VLADIMIR 518, ORION & DJ MIKE TRAFIK / PSH /CZ/

POKAHONTAZ /PL/

360° DEGREES RECORDS 20TH ANNIVERSARY ft. TORCH, TONI L & GUESTS /D/

BLACK MILK /USA/

RAPSODY & 9TH WONDER /USA/

RASMENTALISM /PL/

PRAGO UNION + Champion Sound /CZ/

STRAPO & DJ SPINHANDZ /SK/

TEN TYP MES /PL/

4D /SK/

ŘEZNÍK / SODOMA GOMORA /CZ/

SZTIGAR BONKO /PL/
Fred
(Fred Durst)
pátek 18. 4. 2014 08:00
Durst, Fred. 2014. HHK2014 – ČERNEJ PÁTEK. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2014. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8063. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/HHK2014-–-CERNEJ-PÁTEK
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:06