Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

KOM!KS: Warehouse Party & Street Art Exhibition

Druhý díl warehouse party Komiks se uskuteční v pátek 25. července v Praze v prostorách Chemistry Gallery a v novém klubu Podnik (ex Divus).
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
K O M ! K S
pátek 25. července 2014 17:00
(konec +- sobota 26. července 2014 00:00)
Chemistry Gallery
Praha (CZ)
Denní program nabídne mnoho uměleckých aktivit, výstav a rozmanitý hudební doprovod jak v prostorách známé galerie Chemistry, tak venku na ulici formou open-air happeningu. To vše jen 2 minuty chůze od metra Vltavská.

Venkovní program se ponese v duchu pop-art, komiks a street art. Návštěvníci budou moci sledovat živě proces tvorby uměleckých děl. Streetartové umělce zastoupí Yudoe, Silver, Close, Seim, Drol, Gizmo a další. Barvy jim poskytne obchod Graffneck. Pokud jste fanoušky klasické malby, tak se můžete těšit na výstavu portrétů malíře Tomáše Němce, který vystaví díla z této kolekce vůbec poprvé. Na své si přijdou i fanoušci analogové fotografie, tu zastoupí talentovaní fotografové Martin Poš a Přemek Novák. Zároveň bude v prostorách The Chemistry Gallery probíhat výstava 22:22 2. Aby toho nebylo málo tak nakladatelství Comics Centrum připravilo speciální nabídku komiksů se slevou 40%. Na místě si budete moci pořídit vybrané díly Sin City a Hellboye, Vránu a další.

Nedílnou součástí celé akce bude večerní párty ve vnitřních prostorách Podniku. Tyto alternativní prostory uchvátí nejednoho návštěvníka svým osobitým designem podmíněným speciálními videoprojekcemi a mappingem od uskupení Kino Cirkus. Hudební lahůdkou pak bude letošní objev roku, elektronický producent a dj Patrick Topping. Patrick je zástupcem slavného labelu Hot Creations, který táhne soudobou elektronickou scénu. Večerní a noční program se ponese v duchu nejkvalitnějšího undergroundového house a techna.

Určitě si nenechte tento Komiks, na kterém si dávají djové a promotéři Lumiere, Schwa a Fatty M extra záležet, ujít. Celou akci odstartujeme v 17:00. Zlevněné vstupenky si můžete zakoupit již teď přes SMS Ticket a přes Ticketpro.

Více info:
https://www.facebook.com/events/1507823579433401/
http://www.beefrecords.net
https://soundcloud.com/patricktopping

Dodal: Michal Růžička
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 7. 2014 20:00
Chovancová, Michaela. 2014. KOM!KS: Warehouse Party & Street Art Exhibition. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2014. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8035. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/KOM!KS:-Warehouse-Party-&-Street-Art-Exhibition
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:46