Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

LIR: festivalový areál podstoupí zatím největší proměnu v historii

Blížící se ročník, největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll Open Air 2014, promění prostor benešovských kasáren k nepoznání. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
LET IT ROLL OPEN AIR 2014
pátek 1. srpna 2014 21:00
(konec +- sobota 2. srpna 2014 04:00)
Areál bývalých kasáren
Benešov (CZ)
Blížící se ročník, největšího tuzemského elektronického festivalu Let It Roll Open Air 2014, promění prostor benešovských kasáren k nepoznání. Organizátoři festivalu Let It Roll vždy kladou velký důraz na vzhled a unikátní design celého areálu, který letos podstoupí, zatím největší proměnu v historii festivalu. Téma letošního roční je spojeno s elektronikou a mělo by návštěvníka vtáhnout do světa, v němž žijí roboti po boku lidí.

Festival Let It Roll má vždy unikátní pódia, navržené a postavené na míru i letos tomu nebude jinak, právě naopak. Na letošním unikátním festivalovém designu se podílí desítky umělců a architektů z celé České republiky. Kreativní proces od návrhu až po finální výrobu dekorací pódií je postupně tvořen během celého roku mezi jednotlivými ročníky festivalu.Vizuální stránka festivalu je pro nás vždy společně s kvalitním line upem velmi důležitá, vzhled pódií a dekorace korespondují s tématem festivalu, který tak dotváří celý dojem a přináší tak nezapomenutelný zážitek, kvůli kterému se na Let It Roll znovu vracíme a nosíme si ho v sobě.

Dekorace festivalu tedy budou nejvíce připomínat robotické město. Stavba všech pódií bude trvat přibližně 14 dní a náklady na jejich realizaci činí přibližně 5 000 000 Kč. Areál se bude skládat z pěti městských částí: Port (přístav) - Red Bull Tour Bus, Finlandia Factory (továrna), Underworld zone (podzemí / podsvětí), Madhouse (blázinec), Main square (hlavní náměstí).

Zdroj: LIR
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 3. 7. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. LIR: festivalový areál podstoupí zatím největší proměnu v historii. Vychytané.cz. [Online] 3. 7. 2014. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8028. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LIR:-festivalovy-areal-podstoupi-zatim-nejvetsi-promenu-v-historii
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 04:50