Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

POZOR, ACHTUNG, ATTENTION!!!

Letos se v termínu 8. – 10.8.2014 koná jubilejní 10. ročník kultovního festivalu elektronické taneční hudby SUMMER SESSION a to opět v oblíbené destinaci u Žďákovského mostu na přehradě Orlík.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Summer Session 10
pátek 8. srpna 2014 21:00
(konec +- sobota 9. srpna 2014 04:00)
Žďákovský most
Orlík nad Vltavou (CZ)
Tentokrát bude festival po delší době dvoudenní a právě teď vám přinášíme kompletní informace ohledně vystupujících a celkové koncepce festivalu. Zvolili jsme takovou skladbu pódií, aby si na své přišli pokud možno všichni party people. Těšit se můžete, jak je již zvykem, na naprosto precizní sound systém, kvalitní bary v dostupné cenové relaci a spousty vychytávek, které k festivalu patří. Slavíme desáté výročí a tak to prostě a jednoduše bude MAZEC.

Pátek 8.8.2014 – o nálož toho nejlepšího, co vám můžeme nabídnout se postarají 3 stage.

Hlavní stage aka TECHNO.CZ MAIN STAGE bude tradičně diktovat muziku v rytmu techna a hardtechna. Jako hlavní hvězdy se představí dvojice DOUBLE TROUBLE aka O.B.I. (D) & JULYUKIE (BRA) a ETO (Motormorfoses, BRA). Je tedy jasné, že tato partička se s tím mazat nebude a o příděl kvalitního techna bude postaráno… V pátek doplní line up český support v čele se skvělou producentskou a djskou dvojicí MAKAROV & STEEN a dále GOLPE vs PETERSON, RAVIC, T-MASS vs OTIATROS, D-NIEL, BAXIK, KESZ a JAMES MER.
Full Videoset OBI & Julyukie Technoflash 2012

Druhá stage aka CODE STAGE se postará o sety ve stylu techhouse a techna a pod taktovkou ji bude mít projekt CODE, který se jako velká voda žene napříč českou taneční scénou. Vystoupí zde slovenská techno star LACERTA, doplní ji top čeští producenti SPIRIAKOS a DESTROYER a následně FLESH, CALLBOY, REVIS, PRECISE DEVIANT LIVE a DANI.

Třetí stage s názvem BASSWOOD STAGE se ponese v rytmu D´N´B a dubstepu a jejími zástupci budou BASSWOOD DJS a dále CZARYFUG, FOXTANT a THINNGY.
Full Videoset Eto & Gab aka Motormorfoses @ Caniles Festival 2012Sobota 9.8.2014 – stejně jako v pátek pro vás připravujeme 3 stage v tomto složení:

Hlavní stage s názvem SETY.CZ MAIN STAGE bude pod taktovkou stylu drum´n´bass, který je v Čechách stále více oblíbeným a headlinerem bude ikona tohoto stylu JOHN B (UK), který je českému publiku velmi dobře známý a který umí parádně zatopit. Dále se představí harcovník PHILIP TBC a pak HANZALL, SEWWA & EMZAC, HELLSMITH, M4D.DOC, ROBO a ONA.

Druhá stage – PELLICAN HOUSE STAGE je již svým názvem důkazem, že se zde budou prezentovat styly house a techhouse. Vystoupí na ní tito účinkující: ANDRE LESU, TOMAS DREX, MATT VALI, SENS, DENY, PELLICAN, SWOOP, EM-EF, DAVE WALLA, BYZZON a FLYPLENDER.

Třetí stage aka TECHNOVINYL STAGE bude prezentovat co jiného než TECHNO. O to se postarají K-SANDRA, NOIS, FRANKE, SPIRIAKOS & STEEN, HERRY, BODY BASS, TWIPS, LEGEND BEE, MATT ESS & ERIK S a KOUBIS.Počítáme-li správně, tak se během těchto dvou dnů představí 55 vystupujících, někteří sami a další ve společných projektech, nebo B2B setech. Hudba je nejlepší kultura, je v nás všech zakořeněná a náš tým věří, že se budete všichni bavit a že vytvoříte skvělou atmosféru jako na každém z minulých ročníků tohoto festivalu. Těšíme se na vás!

Zdroj: Summer Session
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 9. 7. 2014 16:00
Chovancová, Michaela. 2014. POZOR, ACHTUNG, ATTENTION!!!. Vychytané.cz. [Online] 9. 7. 2014. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8025. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/POZOR,-ACHTUNG,-ATTENTION!!!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:42