Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Speciální relaxačně ozdravný pobyt na Jičínsku! Maydan 2014!

Pokud jste již unavení z každodenního shonu a budete se o víkendu 25. – 27. 7. 2014 pohybovat na Jičínsku, konkrétně pár kilometrů od Dvora Králové ve městečku Miletín, naplánujte si zastávku i na víkendovém open airu Maydan 2014 v režii kluků z dua Dora Djs.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Maydan open air 2014 - zrušeno
pátek 25. července 2014 21:00
(konec +- sobota 26. července 2014 04:00)
Autokemp na Vyhlídce
Miletín (CZ)
Na Vyhlídce, jak se Miletínské místo konání open airu jmenuje, se můžete těšit na páteční i sobotní večerní hudební program, který bude ladit do skvěle řešeného a čistého prostoru kempu Na Vyhlídce plného zeleně, chatiček, nekonečných travnatých ploch, kvalitních barů a především velkého koupaliště.Na oba večery si pro Vás organizátoři připravili hudebně zajímavý program, o který se postará sedm djs a mnoho jejich hostů, kteří budou od brzkých večerních hodin zpříjemňovat atmosféru, jistě horkého dne u koupaliště, svými sety plného deep, tech, latino a funky houseu.

Již kromě zmiňovaných Dora Djs, jimiž jsou stálice pražské club-bar scény Rafael T. a Dolph, přijala pozvání i mezinárodní partička Ketan with Band!, která v čele s pražským dj Ketanem představí svoje energické dj- live vystoupení s hudebníky a perkusisty. Další skvělé jméno lineupu je legenda české a slovenské taneční scény, člověk co již v 98 roce roztáčel desky na festivalech jako Cosmic Trip a řadě dalších zásadních a nezapomenutelných akcích, dj, který se objevil po boku řady světových djských star, Igor Pataky. Lineup dále doplní neméně úspěšný DJ Detrik, který se svými djskými projekty baví tisíce lidí a hraje po celém světě. Na Maydan dorazí také talentovaní a skvělý djs jako Felix Tom, Fixxy, Waxwork a nesmí chybět hosté, kteří se postarají o support v odpoledních hodinách.Kemp na Vyhlídce, který bude hostit akci takovéhoto ražení poprvé, je ideální místo pro aktivně strávený víkend. Kromě velkého koupaliště a mnoha chatiček a bungalovů, disponuje také velkými travnatými plochami, které vybízí k letním hrátkám, relaxu a poslechu skvělých setů vystupujících djs. V dopoledních hodinách můžete vyrazit do přírody, nebo do Safari parku do Dvora Králové a mnoho dalších atraktivních míst.

Hudební program je připraven na páteční i sobotní den od 18 ti hodin. Do této doby budou další hosté ladit lounge music a různorodou hudbu k navození klidné letní atmosféry. Poté se již rozjede Maydan na plné obrátky. Kromě denního koupání v čistém umělém koupališti pro Vás bude připraven arzenál chutných pokrmů z grilu, ledově vychlazené pití, stanové městečko, bungalovy a krásná okolní příroda.Pro přesné informace jak se k nám dostat použijte plánovač trasy na mapách, případně webové stránky kempu http://autokemp.miletin.cz/kudysem.htm .Pokud Vás zajímá více o vystupujících djs, chcete si poslechnout jejich sety, kouknout na videa, přečíst si jejich historii, současnost, zde jsou jejich webové stránky:

Igor Pataky (http://www.idj.cz/djigorpataky/ ) / Ketan with Band! ( http://djketan.cz/) / Detrik (http://www.idj.cz/detrik/ ) / Dora Djs (https://sites.google.com/site/djrafaelt/ ).

Pro kompletní informace o celém open airu klikněte na facebook událost http://www.facebook.com/events/741028419281788/?fref=ts

Dozvíte se tam také jak jít na akci zdarma a další praktické informace k celému open airu.

Těšíme se na Vás – DORA DJS!!
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 7. 7. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Speciální relaxačně ozdravný pobyt na Jičínsku! Maydan 2014!. Vychytané.cz. [Online] 7. 7. 2014. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=8017. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Specialni-relaxacne-ozdravny-pobyt-na-Jicinsku!-Maydan-2014!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:00