Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Bigg Boss release: Ježíš Táhne Na Berlín

Bigg Boss label vydá tento rok vedle tradičních rapových nosičů i několik čistě elektronických desek. Jedním z těchto projektů (vedle DJ Alyaz presents DROPS Vol. 3 a EP Pjoni - Towns) bude Ježíš Táhne Na Berlín, který dokončil po mnoha letech své existence svou první oficiální desku s názvem Don't Die Drunk.
Přidat na Facebook
V současné době kapela čítá dva kmenové členy, audiovizuální umělce, bratry Ondřeje a Petra Skaly. ''JTNB jest hudebním uskupením v němž se prolínají hudební žánry, tak jako se prolínají světy okolo nás. Mužský a ženský, dobrý a zlý, tento a onen svět, kterým oběma dlužíme smrt'', tvrdí Ondřej a vzápětí dodává: ''Většina z nás žije někde mezi těmito světy (nejen pro ně je ale deska určena) a většina z nás se smrti úspěšně bojí. Jenže vyhnout se jí znamená okrást obě strany. Proto "Don't Die Drunk".

Projekt JTNB již koncertoval v Mexiku, Indonésii, na Filipínách i různě po Evropě, což vzhledem k povaze českého kulturního prostředí není zcela běžné. Ve svých začátcích (jednočlenný projekt Ondřeje Skaly) se JTNB stylově pohyboval na pomezí žánrů jako je break core, idm a ambient, v současné podobě je přesnější stylové zařazení už nemožné. Přibyla sólová basová kytara, power pop, při živých vystoupeních pak beat box s baskytarou, metalizující elektrická kytara a vokální exhibicionismus. Na desce najdeme i melodramatické skladby nebo remix divotvorných Die Antwoord.CD bude oficiálně pokřtěno i živým vystoupením JTNB dnes v pražském klubu NEONE. Společně s nimi vystoupí Ondřej Anděra (WWW), Karaoke Tundra, Mutanti hledají východisko a Reverend Dick. Akce začíná v 18:00!Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 26. 6. 2014 08:00
Chovancová, Michaela. 2014. Bigg Boss release: Ježíš Táhne Na Berlín. Vychytané.cz. [Online] 26. 6. 2014. [Citace: 22. 5. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7990. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bigg-Boss-release:-Jezis-Tahne-Na-Berlin
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.239.95.36
Serverový čas: středa 22. května 2024 13:01