Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ROXY a NoD představují první jména pro narozeniny - BE 22

ROXY ve spojení s Experimentálním prostorem NoD letos pokračují v tradici říjnových narozeninových oslav klubu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE 22: FEED ME dj set @ ROXY
pondělí 20. října 2014 21:00
(konec +- úterý 21. října 2014 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Program 22. narozenin představí zahraniční i domácí koncerty, parties, divadelní představení, výstavy a performance. Prvními potvrzenými umělci v ROXY jsou američtí Liars, americko-španělský dj Maceo Plex, britský dj Scuba. NoD uvede mimo jiné i performerku Janu Vránu a inscenaci Peklo tvůrců Prachař, Trmíková, Nebeský a 420PEOPLE. Jména dalších potvrzených umělců budou ohlašována během léta.

Mezi první vlaštovky programu v ROXY patří newyorská kapela Liars, která umně balancuje mezi elektronikou, noise rockem a punkem. V úterý 21.října představí Liars svou říznou show českému publiku úplně poprvé. Jak je tradicí, sobotní program bude patřit špičkové elektronice a pozici headlinera převzal uznávaný dj a současný světový top producent Maceo Plex. Sekundovat mu bude britský producent Paul Rose aka Scuba, který je spojený především s berlínským klubem Berghain.Hudební program v NoD zastupují se svou směsí swingu a hip-hopu čeští Voilà! Kromě koncertů obsadí zákoutí ROXY/NoD také množství site-specific happeningů a performance. Zahájením festivalu provede tanečnice a performerka Jana Vrána. Milovníci výtvarného umění se budou moci setkat s díly Kateřiny Vincourové či Ondřeje Brodyho a program BE 22 zakončí první repríza inscenace z dílny Davida Prachaře, Lucie Trmíkové, Jana Nebeského, 420PEOPLE a NoD Peklo inspirovaná dílem Dante Alighieriho."Snažíme se pro fanoušky ROXY a NoD tento rok připravit program, který bude reprezentovat nejen legendární a oblíbené umělce, ale hlavně neotřelá a u nás ještě neviděná jména. Taková je podle nás role ROXY a NoD. Jsme si jisti, že to fanoušci ocení." vysvětluje první ohlášení dramaturgyně ROXY Lenka Senová.

Dodal: Dan Bacho
Conan Herc
(Jan Herc)
středa 2. 7. 2014 08:00
Herc, Jan. 2014. ROXY a NoD představují první jména pro narozeniny - BE 22. Vychytané.cz. [Online] 2. 7. 2014. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7982. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ROXY-a-NoD-predstavuji-prvni-jmena-pro-narozeniny---BE-22
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:44