Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

LENNY KRAVITZ vystoupí v listopadu v pražské O2 areně

Lenny vydává dnes velmi očekávaný nový singl The Chamber a oznamuje první část turné.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lenny Kravitz
pátek 19. prosince 2014 21:00
(konec +- sobota 20. prosince 2014 00:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Lenny Kravitz oznámil vydání prvního singlu „The Chamber“ z jeho velmi očekávaného desátého studiového alba „Strut“. Skladba bude v prodeji od 24. června na iTunes (http://smarturl.it/strutitunes). Kromě toho umělec zveřejnil obal alba, stejně jako exkluzivní informace o nahrávce, včetně seznamu skladeb a videa ke skladbě „The Chamber“, které bude mít premiéru na VEVO dnes (http://smarturl.it/thechambervd). Lenny Kravitz také oznámil podrobnosti o první etapě svého světové turné, které odstartuje 22. října v Moskvě. Vstupenky na turné, čítající 40 měst v Evropě, Velké Británii a Rusku, budou v prodeji od pátku 27. června.

Kravitzovo desáté studiové album „Strut“ vyjde 23. září 2014 pod značkou Roxie Records / Kobalt Label Services. Album je skutečnou rock & rollovou nahrávkou, která je tvrdá po rytmické stránce a zkoumá touhu ve všech jejích formách, od nejvíce fyzické po nejvíce idealizovanou. Album obsahuje 12 skladeb (seznam níže), mezi nimi i “New York City,” “I Never Want to Let You Down” a “She’s a Beast“. V těchto skladbách otvírá Kravitz své srdce způsobem, který je mu vlastní. V průběhu posledních let složil a nahrál obrovské hity a prodal skoro čtyřicet milionů svých alb.

„Tato nahrávka mne přivedla zpět na místo, které na hudbě tak moc miluji,“ říká Lenny Kravitz. „Zpět k pocitům, které jsem měl, když jsem byl ještě na střední škole. Je to skutečná rock & rollová deska – je syrová, má duši a vznikla opravdu velmi rychle.“

Jako vždy, Kravitz na albu hraje na kytaru, basu, klávesy, bicí a perkuse, a celé ho i produkoval. Konečný a defi nující dotek na desce „Strut“ dostal legendární Bob Clearmountain, který mixoval celé album a v minulosti se mimo jiné podílel na „Let’s
Dance“ od Davida Bowieho, „Tattoo You“ od The Rolling Stones nebo na „Born in the U.S.A.“ od Bruce Springsteena. Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, překročil žánry i styly a během 20 let trvající hudební kariéry se stal tím, kdo si libuje ve vlivech soulu, funku a rocku 60. a 70. let. Kravitz je známý jako talentovaný skladatel, producent a multi-instrumentalista a jeho talent stále rezonuje prostřednictvím deseti studiových alb v jeho nadčasovém katalogu. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu pro nejčastěji oceňovaného umělce v kategorii „Nejlepší mužský rockový hlasový výkon“. Mezi Kravitzovy poslední nahrávky patří mimo jiné i luxusní edice debutového alba „Let Love Rule“, vydaná k jeho 20. výročí, nebo kritikou velmi dobře přijatý titul „Black and White America“. Poté, co prodal více než 38 milionů alb po celém světě, mu hudební úspěch umožnil mnoho příležitostí ke splnění svých tvůrčích vizí nezávisle na nahrávacím průmyslu. Umělec se objevil v kritikou kladně přijatém fi lmu „Precious“, v obou dílech kasovního trháku „Hunger Games“ nebo ve snímku „Komorník“, který režíroval Lee Daniels.

Kromě jeho hudby a fi lmové práce v roce 2003 Kravitz založil kreativní fi rmu Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby designu, vývoji produktů a značek.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 6. 2014 12:00
Chovancová, Michaela. 2014. LENNY KRAVITZ vystoupí v listopadu v pražské O2 areně. Vychytané.cz. [Online] 23. 6. 2014. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7971. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/LENNY-KRAVITZ-vystoupi-v-listopadu-v-prazske-O2-arene
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 21:06