Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Startuje předprodej na tři podzimní exkluzivní koncerty Xindla X

Vystoupí s kapelou a hosty.
Přidat na Facebook
V těchto dnech začíná předprodej na tři exkluzivní koncerty Čecháček Made Tour Xindla X.

Na turné ho doprovodí kompletní kapela, s níž natočil stejnojmenné album, ve složení Dalibor Cidlinský Jr. (piano, banjo), Jan Cidlinský (baskytara) a Emil Valach (bicí). Na koncertech nejen přehrají živě celé album Čecháček Made, ale také ho pokřtí. Kromě písní z desky samozřejmě zazní i všechny známé Xindlovy hity a dojde i na několik hudebních překvapení.

Všechny tři města – Brno (29. 10. – Melodka ), Praha (5. 11. – Lucerna Music Bar) a Bratislava (7. 11. – KC Dunaj) – kromě Xindla X s kapelou přivítají i velmi speciální hosty.

Xindl X k tomu dodává: „Často píšu hudbu nebo texty i pro jiné zpěváky či kapely, a tak jsem chtěl na koncertech představit i tyto písně. Ale než abych je zpíval sám, radši jsem na turné pozval jejich interprety, kteří si zde s námi zazpívají a také se stanou kmotry CD. Během tří koncertů se vystřídají The Tap Tap, Michal Hrůza, David Deyl, Voxel, Pavel Calta a Mirka Miškechová.“

Vstupenky na více než dvou a půl hodinové koncerty lze koupit už nyní prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v klubu pro Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz , www.melodka.cz); v Bratislavě bude předprodej spuštěn během léta přímo v klubu KC Dunaj.

Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soudtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. Samozřejmě ho můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií nebo si ho posléze přečíst na denik.cz

Aktuálně vystupuje na vybraných open air letních festivalech a akcích. Ty, pravidelně aktualizované, naleznete zde: http://www.xindlx.cz/koncerty .

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 6. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Startuje předprodej na tři podzimní exkluzivní koncerty Xindla X. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2014. [Citace: 26. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7966. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Startuje-predprodej-na-tri-podzimni-exkluzivni-koncerty-Xindla-X
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.168.16
Serverový čas: neděle 26. března 2023 15:05