Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Divoký večírek s Balkan Beat Box se rychle blíží

Už příští čtvrtek 26. června poctí Prahu svou návštěvou kapela Balkan Beat Box, která přijede v rámci letního turné po Evropě.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Balkan Beat Box
čtvrtek 26. června 2014 21:00
(konec +- pátek 27. června 2014 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Soutěžilo se o Soutěžíme o 1x2 vstupy na koncert nezaškatulkovatelné partičky Balkan Beat Box, který se koná dne 26.6.2014 v Lucerna music baru. . Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Tahle kosmopolitní parta s kořeny v izraelském Tel Avivu, která žije v New Yorku, je proslulá svými divokými koncerty a pestrým mixem world music a elektroniky. Nenechte si ujít jejich samostatný koncert a přijďte si je vychutnat tváří v tvář do Lucerna Music Baru.

Balkan Beat Box tvoří trio muzikantů a producentů Ori Kaplan, Tamir Muskat a Tomer Yosef, které naživo doplňují ještě další hudebníci. Kapela má za sebou již 4 alba, z nichž to nejnovější pojmenované Give vyšlo v roce 2012 a bylo inspirované tehdejší vlnou globálních protestů od arabského jara, přes hnutí Occupy Wall Street, až po sociální protesty v Izraeli. Z kvarteta nahrávek je právě Give hodnoceno jako nejdivočejší a nejtvrdší album, které je protkané ostrými politickými texty a dynamickými beaty. Vyznavači hudebního škatulkování mají s Balkan Beat Box těžké pořízení. Hlavním znakem jejich hudby je totiž to, že ji berou jako jeden celek a nedělají rozdíly mezi jednotlivými styly. V jejich písničkách najdete izraelské, arabské, balkánské i africké prvky, hip hop, reggae, gypsy punk, dub a elektroniku. V loňském roce Balkan Beat Box okouzlili svou energií návštěvníky festivalu Colours of Ostrava, letos je na čase, abychom si užili jejich celý klubový set.Vstupenky v předprodeji pořídíte nejlevněji bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru za 450 Kč. Dále pohodlně přímo na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě 550 Kč.

www.balkanbeatbox.com
www.facebook.com/balkanbeatbox
www.twitter.com/BalkanBeatBox
www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar.cz


Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 20. 6. 2014 14:00
Chovancová, Michaela. 2014. Divoký večírek s Balkan Beat Box se rychle blíží. Vychytané.cz. [Online] 20. 6. 2014. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7965. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Divoky-vecirek-s-Balkan-Beat-Box-se-rychle-blizi
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.123s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 20:05