Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Unikátní bejbypankový festival Kefír pod širým nebem

Živá, kvalitní, zdravá, osvěžující kultura pro všechny!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kefír
sobota 6. září 2014 10:00
(konec +- sobota 6. září 2014 22:00)
Třebovle
(CZ)
První oficiální ročník zážitkového rodinného bejbypankového festivalu Kefír se koná v sobotu 6. září od 10 do 22.30 hodin ve středočeské Třebovli nedaleko Prahy. Po loňském úspěšném nultém ročníku, který do Třebovle přilákal 5 000 nadšených návštěvníků, Kefír opět nabídne originální hudební a divadelní výstupy, filmy, sportovní aktivity, gastronomické zážitky, tvořivé dílny, výstavy a množství atrakcí, vytvořených pouze a výhradně pro tuto příležitost. Takže žádné unifikované skákací hrady a stále stejné tváře bavičů. Kefír reprezentuje živou, kvalitní, zdravou, osvěžující kulturu pro všechny generace. A letos bude ještě hustší než vloni! V žánrově příjemně rozptýleném programu si to své vybere opravdu každý – od nejmenších dětí, školáků, přes teenagery a mladé singls až po rodiče a prarodiče.Novinkou je stage pro hudebníky hrající sólo nazvaná Sám jediný, na které zahrají tuzemské hvězdy Iva Bittová, Xavier Baumaxa, Jiří Schmitzer či slavný britský looper The PeteBox. Divadelní šapitó letos bude patřit převážně „novému cirkusu“. Věhlasný Cirk La Putyka odehraje čerstvé představení Play a své umění předvede začínající Cink Cink Cirk. Na hlavní Magnet stejdž pod střechou obřího pruhovaného šapitó zazpívají Mňága a Žďorp, Tata Bojs, Kašpárek v rohlíku, francouzská skupina The Inspector Cluzo a další domácí i zahraniční hosté. V modrém nafukovacím stanu se na pódiu Malé scény vystřídají nepočetné i velké soubory nejrůznějšího zaměření, například Poletíme?, Krásné nové stroje, Už jsme doma a Buchty a loutky, Jananas, Megaphone ad. V novém kabátě se návštěvníkům otevře Kefír street s graffity šou, minimotorkami, breakdance, skateboard šou, loopingem, jojo exhibicí...Kdo bude chtít, může nejen obdivovat mistry daných oborů, ale vše pod jejich vedením také vyzkoušet. Opět se bude ležet na maxi posteli pod opravdovými nebesy a číst. Známé osobnosti, Arnošt Goldflam, Martin Pechlát, Dana Batulková, Oldřich Navrátil a mnozí další, propůjčí své hlasy postavičkám z knih podle vlastního výběru. Dostatek příležitostí pro odpočinek a občerstvení za doprovodu živé pohodové hudby nabídne „klidová zóna“ Obývák kafé. Zkrátka, celý festivalový areál se promění v tvořivý bejbypankový svět, v Zemi Nezemi, ve které se na každém kroku budou dít neuvěřitelné věci!

Návštěvníci festivalu Kefír se do malé středočeské vesničky Třebovle mohou vydat autem, parkování bude možné na vyznačeném parkovišti, cca 300 metrů od areálu. Další variantou je doprava vlakem po trati mezi Kolínem a Prahou s následným dojezdem do Třebovle na kole. K dispozici bude kompletní profesionální zázemí, včetně lékařské služby.

Více informací naleznete na webových stránkách http://www.festivalkefir.cz

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 19. 6. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Unikátní bejbypankový festival Kefír pod širým nebem . Vychytané.cz. [Online] 19. 6. 2014. [Citace: 15. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7961. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Unikatni-bejbypankovy-festival-Kefir-pod-sirym-nebem-
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 22:32