Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JEDEN, DVA ANEBO VÍC?

Nemluvím o botách, kabelkách, drincích, kávičkách ani o přednostech:-) mluvím o partnerech! O tom, proč nám jeden nestačí..?! Asi žiju ve svým fiktivním malým světě, kde se věří na lásku a podobný blbosti.. čím jsem starší, tím víc zjišťuju, že na tohle už se jako nehraje..
Přidat na Facebook

První šok mýho života bylo zjištění, že chlapi nejsou svatí, dokonalí ani úžasní!:) A nejen to! Nemívají jen jednu ženu v jeden čas.. To, co říkají, neříkají jen vám, ale taky těm všem.. Když s nima spíte, vlastně končíte, protože už mají, pro co přišli.. a vy taky..s něčím odcházíte!:D.. a pak se diví, jak to víme, o těch druhých?!:)
Druhý šok.. ženský nejsou o moc lepší!


Mám dvě kamarádky. Každá z jiného světa. Ale řeší podobný problém.. mají moc chlapů!:) Já pořád říkám, že si je nechávají pro sebe a schraňují jako syslové!

Ta první je krásná, úžasná ženská, která vždycky dosáhla všeho, co chtěla.. dokázala si za tím jít a prostě na to měla.. Jednou ale potkala někoho, kdo ji změnil, člověka, o kterýho ani neměla zájem, ale dala mu šanci a pak.. zamilovala se.. Krásnej vášnivej vztah se proměnil v hromadu problémů a ona ho poslala k vodě.. našla si hezčího, milejšího a klidnějšího.. Pak se do toho zamotal její bývalej a teď spolu už dva roky spí.. každej mají svůj vztah, ale toho, co se mezi nima točí kolem sexu se vzdát nedokážou.. ale každý z jinýho důvodu.. ona ho miluje a on potřebuje její temperament a vášeň..

Ta druhá je taky krásná a úžasná ženská.. která kolem sebe rozdává úsměvy a pohodu a má svůj bláznivej svět plnej roztomilých věcí, co jí dělají radost.. Donedávna řešila spoustu chlapů a blbostí, protože nechtěla být sama a chtěla tomu dát alespoň šanci..ale oni ne.. Už skoro rok má přítele, happy happy.. A do toho přijde ON.. a pak ON.. a pak?.. Po jednom veselém létě jich má v patách hned několik a užívá si to:) Ale jeden z nich ji vzal i za srdce a ona se motá v začarovaným kruhu a ve výčitkách, žádný podvádění.. jenom city a to je někdy mnohem horší..Moje babička mě v šestnácti letech šokovala větou: „Na co jeden chlap?“ Měla to být reakce na moje štěstí z první lásky a rádoby vztahu. Potom ještě dodala něco o tom, ať si užívám dokud můžu!:)
Nevím jestli je zrovna tohle moje filozofie života..ale když to říká babička?!!:)
Moudrost babiček je sice fajn, ale tohle asi vážně není nic pro mě. Když s někým chci být, tak s tím, že nechci být s nikým jiným, jinak to pro mě nemá smysl.. A po tom, jak vidím ty moje kamarádky a jejich trápení, tak se mi ta moje varianta líbí o moc víc:)


Každopádně závěr zní: „Na co jeden chlap??!! Ale nervy máte jenom jedny!!“:)


Teréz
(Tereza Kabrdová)
čtvrtek 25. 10. 2007 08:00
Kabrdová, Tereza. 2007. JEDEN, DVA ANEBO VÍC?. Vychytané.cz. [Online] 25. 10. 2007. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=796. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JEDEN,-DVA-ANEBO-VÍC?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.037s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:52