Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní DRUMBEAT s DJ Philip TBC

Ještě máte v hlavě stále vzpomínky na krásné letní večery trávené u vody, na Nákle. V puse joint, v ruce pivo a z povzdálí se linul dunivý zvuk zlámaných beatů. Tak s tímhle je pro letošní sezonu definitivní konec! Všechny open airy se přesunují do vnitřních prostor, ne jinak je to s DRUMBEATEM..
Přidat na Facebook
BassBeatCrew si pro vás připravila večer plný zlámanin a psytrancu.Vše se odehraje dne 27.10.2007 v Olomouckém S-klubu a jako headliner přijede světem uznávaný drum and bassový DJ Philip TBC, který přislíbil exklusivní dvouhodinový set.

Těšit se také můžete na rodáka z blízkého Lipníka nad Bečvou, který se svojí tvorbou zapsal do paměti snad každého posluchače DnB, DJ Reverb. Olomoučáky zastoupí dj ahZ se svým stájovým kolegou ze šternberska, dj Gotiou.Vše se také odehraje za velké podpory uničovské REBELLIONS crew, ze které přijal pozvání Jamauba, Czenda, Tuffghan.di a Waran.

O druhou, PSYTRANCE stage, se vám se svým systémem, svojí vychytanou výzdobou a hlavně speciální muzikou postarají kluci a děvčata z UZ-BACK systému, kterým již nyní patří velký DÍK.

Co by to bylo za párty, kdyby na ní nebylo žádné překvapení? Kdo se dobře díval do kalendáře, nemohl přehlédnout, že na den 27.10. připadá konec letního času, tedy posun o hodinku zpět. I my tedy budeme putovat časem a celou hodinku si zopakujeme, respektive si o ní naši párty prodloužíme. A budeme rozdávat i trička a nějaké čepice, které nám věnoval skate shop BLACKBERRY.

TZ BassBeatCrew (www.bassbeat.wz.cz)

majkl
(Michal Gaja)
pondělí 22. 10. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Podzimní DRUMBEAT s DJ Philip TBC. Vychytané.cz. [Online] 22. 10. 2007. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=794. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-DRUMBEAT-s-DJ-Philip-TBC
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 02:43