Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podaří se DJ Michaelovi Burianovi překonat živly?!

Konec nudným párty! Rozjeď to v rytmu ohně a ledu! Stejně jako nový drink ICE&FIRE, který v sobě spojuje zdánlivě neslučitelné – ledovou a pálivou chuť v jednom panáku, můžeš i ty otestovat své hrdiny ohněm a ledem.
Přidat na Facebook
Jaký vliv budou mít tyto živly na sety jednoho z našich nejvyhlášenějších Djs – Michaela Buriana? O tom se budeš moct přesvědčit už ve čtvrtek 19. června mezi 20:00 a 21:00 na www.iceandfire.cz Ty sám totiž rozhodneš, jestli ho necháš pomalu grilovat v žáru ohně, nebo ho naopak zmrazíš ledovou mlhou. Vy diváci budete trenéry, vy budete mít Michaela Buriana ve svých rukou!!!! Myslíš si, že jde namíchat set pořádný muziky v protipožárním obleku? I o tom bude jeden z našich testů, kterým necháme Michaela Buriana prověřit. Kromě skvělé zábavy budeš moct soutěžit o 20 VIP vstupů do ICE&FIRE zóny na festivalu Mighty Sounds, kde si výherci vyzkouší jako první ICE&FIRE Guitar Hero a ICE&FIRE Dance Revolution, speciálně upravené videohry upgradované o ledové a ohnivé efekty.Dáváš přednost chladnému nebo horkému počasí – tedy Ice or Fire?
Mám rád léto, takže odpověď je jasná.

Ze které zkoušky máš větší strach – ohněm nebo ledem?
Asi ohněm… Plameny vypadají opravdu nebezpečně a už jsem něco podobného na několika party zažil. Bylo od nich opravdu obrovské horko.

Měl jsi někdy na sobě protipožární oblek?
Ne, nikdy. Bude to premiéra.

Myslíš si, že tě skutečně ochrání?
V to doufám.

Na facebooku máš 61 tisíc fanoušků. S kolika se znáš osobně?
Těžko říct, ale možná tak okolo 1 000 jich bude.

Jaký je tvůj největší zážitek a pro kolik lidí jsi hrál nejvíc?
Jedním z největších zážitků bylo mé vystoupení na Love Parade v Mexico City, kde se pod tančícími lidmi v přeplněném centru města až otřásala zem. Byl to neopakovatelný zážitek! Stejně tak, jako když jsem vystupoval na Love Parade v Berlíne pro 1 500 000 lidí.

Jak relaxuješ? Máš rád ticho?
Miluji procházky v lese a ticho přírody.

Kdo byl tvým hudebním vzorem v dobách raného kapitalismu, když si dospíval?
Vyrůstal jsem na skupinách jako Depeche Mode, DuranDuran, Aha a poslouchám je dodnes.DJ Michael Burian – vlastním jménem Michael Burian – DJ a producent českého původu, rodák z Pelhřimova. V současnosti patří k nejvyhledávanějším DJů střední Evropy. Jeho sety jsou nabité energií a vášní. Setkat se s ním můžete na párty v Anglii, Německu, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Hrál ale i v Indii, Číně, Japonsku, USA nebo Mexiku. Moderní elektronické hudbě se věnuje od svých patnácti let. Prosadil se nejen jako promotér akcí a DJ, ale rovněž jako autor – vydal několik úspěšných CD mixů (například Nextera CD, Evolution Beat a CD Trancing – jedno z nejúspěšnějších CD časopisu TRIPMAG). Pod uměleckým pseudonymem „Electromajk“ koncertoval Michael úspěšně do roku 2001 a stal se dýdžejem roku 2001 v rámci Czech Dance Music Awards. Vystupuje po boku nejlepších DJů světa, jako je Tiesta, Carla Coxe nebo Paula van Dyka. Je členem Akademie populární hudby, která každoročně uděluje ceny Anděl. Jeho jméno je zárukou skvělé zábavy a vymazlených setů.

Dodala: Eva Tichá Polívková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 6. 2014 17:00
Chovancová, Michaela. 2014. Podaří se DJ Michaelovi Burianovi překonat živly?!. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2014. [Citace: 25. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7928. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podari-se-DJ-Michaelovi-Burianovi-prekonat-zivly?!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.232.62.64
Serverový čas: sobota 25. března 2023 03:21