Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Supraphon: NEVER SOL má nový klip

A vydává UNDER QUIET celosvětově jako LP a speciální edici na CD
Přidat na Facebook
Jedna z nějvětších nadějí tuzemské hudební scény Never Sol udělala další významný krok k tomu, aby se se svou tvorbou prosadila i mimo ČR - na konci května vydal na základě exkluzivní licence Supraphonu na CD a LP loňský debut Under Quiet v celosvětové distribuci německý label Denovali Records! Celosvětové vydání debutu provází navíc také zbrusu nový klip ke skladbě Run With The Wolves, na který se můžete podívat zde:"Je to pro mě velká pocta. Asi by mě nikdy nenapadlo, že se něco takového povede a ještě k tomu vlastně náhodou. Hráli jsme s Floexem loni v září na Denovali Swingfestu, který pořádá právě Denovali, a po koncertě jsme se nějak dostali k tomu, že mám ještě svůj projekt. Zajímalo je, jakou hudbu dělám, tak jsem tam nechala album Under Quiet, které tenkrát bylo asi týden čerstvě po vydání. Denovali se libílo a zahájili jsme spolupráci," říká k vydání debutu u Denovali Records Never Sol, která si v ČR za album Under Quiet vysloužila mj. nominaci na Cenu české hudební kritiky Apollo 2013, 4. příčku v žebříčku nejlepších českých roku 2013 dle redakce Musicserver.cz a dvě nominace na Ceny Anděl, kde se během předávání cen představila také naživo s písní Lay Down z filmu Ve stínu."Album vychází s dvěma bonusovými tracky - akustickou verzí Hands a remixem Places od Romana Přikryla z Fiordmoss. Všechny tracky jsou nově zmasterované a deska má novou grafiku," dodává Never Sol k podobě celosvětového vydání Under Quiet.

Jak již bylo uvedeno výše, celosvětové vydání Under Quiet doprovází také nový klip. Ten vznikl v režii Štěpána "Fok" Vodrážky na jeden záběr a Never Sol ke spolupráci dodává: "Se Štěpánem jsme dlouho vymýšleli, kde klip natočit. Chtěla jsem něco minimalistického, neokázalého. Po mnoha verzích jsme skončili u krásného skleníku ve Valeči. Skleník i prostory a zahrady kolem něj nás inspirovali základní myšlenku ještě trochu rozvést. Celý tým kolem natáčení fungoval perfektně a Štěpán se toho zhostil skvěle."

Z dalších novinek okolo Never Sol pak nemůžeme zapomenout na speciální novou skladbu Time Walk With Me, kterou hudebnice vytvořila pouze ze samplů vlastního hlasu a jeho fragmentů pro společnost Preciosa a samozřejmě také na živé hraní.To bude aktuálně především festivalové. Vidět Never Sol naživo můžete například už 20. 6. na pražských United Islands, 21. 6. na Valašském Špalíčku, ale třeba také 11. 7. na slovenském festivalu Pohoda a 19. 7. na Colours of Ostrava.

"Z hraní na těchto festivalech mám obrovskou radost. Každý z nich je ve svém smyslu jedinečnou událostí v místě, kde probíhá. Být tohoto součástí je splněným snem," komentuje to Never Sol, která na podzim letošního roku plánuje také koncerty v zahraničí, když se mimo jiné po roce opět vrátí na Denovali Swingfest, který proběhne od 2. do 5. 10. v německém Essenu.

www.neversol.cz
www.supraphonline.cz
www.supraphon.cz
www.denovali.com

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 6. 2014 09:00
Chovancová, Michaela. 2014. Supraphon: NEVER SOL má nový klip. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2014. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7921. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Supraphon:-NEVER-SOL-ma-novy-klip
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 12:34