Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Anglický Mega Hip Hop DJ Black Jesus ve Zlíně!

Největší hvězdnou zbrusu nové RnB & Hip Hop Party – Fuck The School 25.10. v MusicLandu Zlín je nepochybně DJ Black Jesus. Jediné co o tomto černochovi opravdu víme, že je opravdu černý! Tak pojďme si ho trošku představit..
Přidat na Facebook
Dj Black Jesus aka Daniel A.P. Morgan je producentem – promoterem – djeme – remixerem a je respektován a patří mezi nejlepší RnB a Hip-Hop dje!

Jeho dj nick mu byl přisouzen respektovaným časopisem All Stars UK Magazine! Více než 10 let profi djingu a produkce ho dovedla k vlastnímu labelu Soulcrew Music Factory! Má vlastní rádiovou PA show na londýnské Vibe Radio Station! Narozen v Africe (Ghana), kdy se přestěhoval ve 12 letech do Velké Británie do Londýna. Již v tomto brzkém věku se začal věnovat muzice a djingu. Jako chlapec byl také členem taneční skupiny Gold Coast v západním Londýně!

Sám o sobě říká,že je velmi přátelským člověkem, otevřený a odvázaný showman.
Organizuje se svým Soulcrew týmem se základnou v Londýně a pobočkami v Praze a Berlíně mnoho akcí, produkcí a bookingů zaměřených na RnB, HipHop, Reggae apod. V Česku má za sebou Soulcrew 5 let residencí v pražských klubech Karlovy Lázně, Celnice, Duplex, Hany Bany, Mecca. Organizuje českou Miss RnB, Rap King Event a spoluorganizuje akci Tanečník Roku jako oficiální dj a promoter této show.

Spolupracuje se zajímavými umělci jako: George Michael (25Live Concert), Dante 7 (LA, California – tanečník a choreograf Justina Timberlake a Miss Elliot), Gus Bembery (LA, California – jeden z nejvíce celosvětově respektovaných hip-hop tanečních instruktorů), Panjabi MC, Vanila Ice, Dj Tomekk, Tim Westwood (MTV Base), Snap, Sammer Issa, Yemi AD….

majkl
(Michal Gaja)
středa 17. 10. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Anglický Mega Hip Hop DJ Black Jesus ve Zlíně!. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2007. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=791. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Anglicky-Mega-Hip-Hop-DJ-Black-Jesus-ve-Zline!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 17:09