Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Čím to je.., čím to je.., aneb Vizovické trnkobraní

Pokud jste nebyli, plačte! Naše redakce se vypravila na sobotní den trnkobraní a byl to neuvěřitelný mazec! UDG, CLOU, No Name.. Mrkněte na článek a exklusivní fotoreport..
Přidat na Facebook
Nechci a ani nebudu hodnotit, které ze dvou letošních trnkobraní (Slušovické x Vizovické) bylo lepší. Každý si našel to svoje, co má rád! A my taky..

Představovat ústeckou kapelu UDG je asi zbytečné. Vítěž Coca Cola Pop Star 2004 dokonale rozvášnil všechny náctileté fanynky a nejen ty! Kdo by v tu chvíli neznal hit Motýl, ten jako by nebyl!

Ježe ouha…, po UDG přišla na řadu Věra Špinarová.., nic proti ní, ale byla to hodně hustá sprcha… brrrr! Nezbývalo nic jiného, než se odebrat k pouťovým atrakcím a zabavit se po dobu jejího vystoupení tam..

Jelikož nejsme žádní žabaři (i náš dámský doprovod), šli jsme na to pěkně zvostra.. Létající labutě a kačeři už dávno nejsou pro nás :o) I kolem řetízkáče jsme prošli bez povšimnutí.., trošku nás to táhlo na autíčka, ale cíl byl jasný… HAWK HAWK HAWK…

Že nevíte co to je..?! :o) Je to něco jako Shaker..., ale brutálnější! Představte si cca 8 metrové kladivo, točící se jak vymrštěný tomahavk a vy pěkně na něm! Hlavou nahoru dolu, ze strany na stranu. Pěknej blivajz velebnosti..! Naštěstí nikdo z nás nehodil tyčku.. :o) Po kolotočových hrátkách jsme upalovali na další vystoupení.., čekali nás CLOU..

Jestli nás předchozí UDG rozpálilo, tak CLOU nás dovedlo do varu.. Řádilo se kam se podívalo. Fantastický Lukemo (zpěvák) byl k nezadržení, jeden hit za druhým (vše více méně z desky POSTCARDS). Asi největším zážitkem bylo, kdyže rozběhl z podia, přeskočil bezpečností zónu a přelez ochranné mantinely. Ano, stál zhruba 50 cm ode mne.. Dál už si toho moc nepamatuji, páč mně dav naprosto nepříčetně šílených fanynek tlačil někam ani nevím kam.. Já se snažil jen fotit..

Po vystoupení Clou, jsme museli přetrpět neúměrné čekání na miláčky zdejšího publika, skupinu No Name.. Ta dorazila zhruba s dvouhodinovým zpožděním.. Vše bylo odpuštěno, ( i nepochopitelný poředskokan :o( ) vždyť se slavily jejich 10. narozeniny. Ano v sobotu 26. srpna 1996 vznikla skupina No Name. Jen stěží jde popsat atmosféru koncertu. Bylo to hodně o emocích, o hitech na které máte strašně pěkné vzpomínky, vždyť jsme na tom 10 roků vyrůstali..

Kluci děkujeme..!


majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 31. 8. 2006 08:00
Gaja, Michal. 2006. Čím to je.., čím to je.., aneb Vizovické trnkobraní. Vychytané.cz. [Online] 31. 8. 2006. [Citace: 12. 8. 2020.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=79. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Cim-to-je..,-cim-to-je..,-aneb-Vizovicke-trnkobrani
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2020
Vaše IP: 3.228.10.34
Serverový čas: středa 12. srpna 2020 20:51