Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ondřej Brzobohatý představí album Identity

A to roli předskokana fenomenálního Jamieho Culluma
Přidat na Facebook
Ondřeje Brzobohatého po mimořádně úspěšném Jarním klubovém turné 2014, s vyprodanými sály a nadšeným publikem, čeká další skvělý hudební zážitek. Právě on spolu se svou kapelou bude předskokanem světoznámého britského džez-popového muzikanta Jamieho Culluma při jeho prvním koncertě na Slovensku a jediném letním vystoupení ve střední a východní Evropě! V Aegon aréně NTC v Bratislavě 19. 6. Ondřej během pětačtyřiceti minut zahraje písně z debutového autorského alba Identity i starší skladby a zároveň si splní velký sen. Jamie Cullum, zpěvák, multiinstrumentalista, velký šoumen a také nejprodávanější britský džezový umělec v dějinách totiž patří k jeho nejoblíbenějším. Oba třicátníky spojuje nejen věk, ale také podobný hudební vkus, inklinace k současnému popu s přesahem do jazzu i swingu.Jarní klubové turné k sólovému albovému debutu Identity 28. 5. zakončil vyprodaný koncert v Českých Budějovicích. „Bylo to moc fajn, lidí bylo plno, střihli jsme si i koncertní premiéru v Bratislavě. S kapelou už víme, že písničky z alba Identity fungují naživo,“ zhodnotil koncertní šňůru Ondřej Brzobohatý. Během léta hodlá především relaxovat. Od června do září má v plánu pouze několik málo vystoupení na různých festivalech a slavnostech, například v Chebu, Třinci, Ostravě, Rumburku či Kolíně. Odpočatý a plný energie Ondřej v polovině října absolvuje exkluzivní set patnácti koncertů IDENTITY TOUR 2014 po divadlech a kulturních domech v celé České republice. V polovině prosince pak oblíbený muzikant a herec potěší své příznivce tradičními vánočními koncerty v Divadle Radka Brzobohatého.Album Identity záhy po vydání obsadilo přední místa hitparády nejprodávanějších CD (IFPI-ČR). Aktuálně je na třetí příčce, úspěch slaví i v žebříčcích digitálních servisů a streamovacích serverů (např. iTunes Spotify) a dlouhodobě se drží na prvním místě nejprodávanějších titulů na Supraphonline.

Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 6. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. Ondřej Brzobohatý představí album Identity . Vychytané.cz. [Online] 6. 6. 2014. [Citace: 30. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7898. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ondrej-Brzobohaty-predstavi-album-Identity-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.171.156
Serverový čas: čtvrtek 30. března 2023 19:56