Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

MasterCard Balaton Sound: Permanentky jsou vyprodány!

Do letošního line-upu festivalu MasterCard Balaton Sound přibyla nová tři jména, díky nimž je program již kompletní. Sander van Doorn, Lindstrom live a Roni Size & Dynamite MC doplnili prestižní line-up této výjimečné plážové párty.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MasterCard® Balaton Sound
čtvrtek 10. července 2014 15:00
(konec +- pátek 11. července 2014 03:00)
Jezero Balaton
Zamárdi (Maďarsko)
Organizátoři zároveň oznámili, že permanentky jsou již vyprodány a festivalový areál bude rozšířen.

Pět týdnů před otevřením bran festivalu organizátoři oznámili, že permanentky jsou již vyprodány. Nyní je možné zakoupit VIP passy nebo kombinované permanentky s festivalem VOLT nebo B.my.Lake. K dostání jsou také ještě denní vstupenky, to vše však v limitovaném množství.V line-upu mezitím přibyla další tři jména. Sander van Doorn, holadnský DJ a producent, bezpochyby jedna z největších hvězd letošního ročníku přiveze na Balaton Sound svoji prvotřídní muziku. Lindstrom, norský muzikant, DJ a producent eletronické hudby potěší publikum svojí rozmanitou, nepředvídatelnou, přesto však velmi zábavnou space disco music. Geniální DJ a producent, mezinárodní ikona d’n’b Roni Size přijede spolu s jedním z nejznámějších MC dnešních dní Dynamite MC.Program letošního ročníku MasterCard Balaton Sound je tak kompletní. Denní rozpis programu najdete zde: www.balatonsound.czVětší Sound – mapa nutností
Organizátoři této velmi populární akce se rozhodli rozšířit areál festivalu. Zatímco kempingy budou přesunuty do jiných lokalit, dosavadní kempingová prostranství u jezera se stanou součástí festivalového areálu. Hlavní organizátoři, Zoltán Fülöp a Norbert Lobenwein, dodali: "Většina hlavních dějišť bude letos přemístěna jinam, i prostor před Hlavním pódiem bude větší. Party Arena a Telekom Terrace se přemístí na nové místo, zbrusu nová Jagermeister open-air stage získá skvělý prostor. Mapu festivalu naleznete už nyní na našich webových stránkách."

Program "nultého" dne (Den 0)
Program "nultého" dne (Den 0) je již připraven! Středa bude ve znamení zabydlování, osidlování a poctivé přípravy na hardcorovou party! Sander van Doorn, Hardrock Sofa a několik dalších DJ se postarají o to, aby měl Balaton Sound ten správný odpich! Pouze permanentka zajistí vstup na tento "zahřívací" den, denní vstupenku nelze zakoupit samostatně.Nagyon Balaton Gastro Garden
Balaton Sound je součástí letošního programu Nagyon Balaton, který se zaměřuje na oblast balatonského jezera. Již dobře známá Wine Village se přemění na Nagyon Balaton Gastro Garden, kde se představí ty nejlepší restaurace a vinařství z regionu.

Doprava a ubytování
Ti, kteří přijedou do Budapešti, se dostanou k jezeru Balaton, potažmo k branám festivalu, velmi jednoduše – mohou využít zajištěných transferů Budapest-Balaton Sound.
Více informací naleznete zde: http://www.sziget.hu/balatonsound_english/info/transfer
Kromě regulerních kempingovým areálů festivalu si můžete dopřát více komfortu ve VIP kempingu s dřevěnými domky, zaparkovanými karavany i postavenými stany! Naprosto úžasnou a luxusní možností je pak ubytování na lodí na jezeře!Více informací o ubytování naleznete zde:
http://www.sziget.hu/balatonsound_english/info/accommodation

Vstupenky v síti Ticketpro nebo ZDE
www.balatonsound.cz a www.facebook.com/balatonsoundCZ

Dodal: Přemysl Štěpánek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 5. 6. 2014 13:00
Chovancová, Michaela. 2014. MasterCard Balaton Sound: Permanentky jsou vyprodány!. Vychytané.cz. [Online] 5. 6. 2014. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=7894. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MasterCard-Balaton-Sound:-Permanentky-jsou-vyprodany!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 20:53