Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Víte kdo je Cali P???

Představujeme vám novou evropskou reggae senzaci jménem Cali P mířící do ČR a rovnou do Zlína. Rodák z exotických francouzských ostrovů v Karibském moři spolu se svým jamajským selektou Black Phantom přijedou ukázat to, proč neustále roste počet jejich fanoušků na celém světě. Spolu s Lion Movement a Zero Sound začnou 20.10. v klubu Golem svou tour po ČR.
Přidat na Facebook
Cali P (Pierre Nanon) se narodil před 21 lety na malém karibském ostrůvku v Guadeloupe. Vzhledem k tomu, že byl synem nadaného hudebníka, měla hudba na jeho život velmi silný vliv a Cali P začal už jako tříleté dítě hrát na bicí. Inspiraci ke své tvorbě čerpal napříč širokým rozsahem žánrů jako Reggae, Dancehall, Soul, Jazz, Rock a částečně také z Pop music. Stejně jako projevoval své výjimečné nadání na hraní na bicí, tak prokázal své dovednosti v psaní textů, se kterými začal ve svých 14 letech. Skutečný průlom ale přišel poté, co se připojil ke Gideon Soldiers Sound v roce 2000, což rozběhlo jeho dancehallovou kariéru.

Začal se objevovat na všech švýcarských reggae a danchallových akcích, kde si lehce získával publikum svou jedinečnou smělostí a mohutnou energií vydanou ze sebe na pódiu. Nezaměnitelným a krásným hlasový talentem v působivé kombinaci s výtečným lyrickým obsahem a poutavým projevem uchvátil veškeré své publikum. Cali P je umělec, kterého pokud jednou spatříte, tak na něj nikdy nezapomenete.

Po jeho koncertech vždy odcházely tisíce spokojených posluchačů napříč hranicemi a kontinenty. Objevil se ve spoustě zemí – Utah, Německo, Švédsko, Rakousko, Francie, Itálie, Nizozemí, Slovinsko, Itálie a má výsadní postavení v Africe a také v jeho rodném Guadeloupe.

Jeho první singl „Forward“ byl vydán na labelu Pow Pow Productions v únoru 2005. Nyní se očekává vydání debutového alba tohoto progresivního umělce, které již brzy vyjde pod názvem „Lyrical Faya“.

Cali P žije poselstvími, která vyslovuje. Je to pravý, mladý a nadaný rasta s pozitivním a poctivým poselstvím, které vyjadřuje unikátní skromnost a pokoru, která sálá na každého, kdo měl to potěšení se s ním setkat na jeho úchvatném vzestupu. Jeho písně ho opatřují pevnými základy a umožňují mu udržovat své příznivce v netrpělivém očekávání toho co právě přijde. Ať už vystupuje na světových podiích jako sólo umělec, po boku Wissie Assassination nebo s Djem, je Cali P bez pochyby novou senzací na evropské reggae a dancehall scéně. Black Phantom je selector pocházející přímo z Jamajky. Díky způsobu jakým dokáže přivést lidi do varu a udržet je na parketě, se velmi rychle dostal do podvědomí širokého obecenstva. Ve svých 21 letech se také přestěhoval do Švýcarska. Ale ani studené počasí nemohlo zastavit Blacka dál hrát jeho hot sety. Je to právě jeho vášeň v kombinaci s dynamickým mícháním rytmů, jeho osobností a energií, která nutí lidi tančit a dává jim tak zcela nový zážitek z vnímání hudby, který si s sebou odnášejí.

Cali P MP3:
Cali P - Highgrade
Cali P - Right Around The Corner
Cali P - Smiling Faces (straight mix)
Cail P - Right and wrong

Cali P video:
Cali P - Only Jah
Phat Promo feat. Cali P - The Combination

majkl
(Michal Gaja)
středa 17. 10. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Víte kdo je Cali P???. Vychytané.cz. [Online] 17. 10. 2007. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=789. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vite-kdo-je-Cali-P???
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 19:59